Як відкрити дитячий сад в Україні. відкрити приватний дитячий сад в Україні.

Попит на приватні дитячі сади в України стає все більше і більше. Пов'язано це з тим, що батьки хочуть, щоб їхні діти не просто були під наглядом, а й отримували необхідні знання відповідно до віку.
Інструкція
1
Знайдіть місце, де можна буде облаштувати дитячий сад. Важливо, щоб поруч не було конкурентів або державних дошкільних організацій, які можуть також надавати додаткові освітні послуги. Приміщення повинно відповідати державним вимогам, що пред'являються до дитячих установ. На кожну дитину має припадати не менше 5 м2, підлога повинна бути утепленим, а стіни - вологостійкими. Бажано, щоб вікна виходили на південну і східну сторону. Можливо, вам доведеться зробити ремонт в приміщенні.
2
Отримайте ліцензію, що дає право на здійснення освітньої діяльності. Це можна зробити, подавши документи на розгляд регіональної експертної ради з ліцензування та атестації навчальних закладів. Підготуйте наступні документи: копії установчих документів; навчальні програми, вимоги до випускників; відомості про матеріально-технічне, кадрове, навчально-методичному забезпеченні; договір оренди приміщення; висновок СЕС; документи, які є підтвердженням рівня освіти та кваліфікації керівника дитячого саду.
3
Купіть всю необхідну меблі: дитячі столи, стільці, шафи для речей. Також у вас повинні бути постіль, холодильник, пральна машина, телефон. Обладнайте медичний кабінет і закупите навчально-методичні матеріали.
4
Сплануйте рекламну компанію. Раскидайте по поштових скриньках найближчих будинків листівки про швидке відкриття вашого закладу, розклейте оголошення поруч з ігровими майданчиками та дитячими поліклініками. Але найкращою рекламою з часом для вас стануть особисті рекомендації батьків, діти яких відвідуватимуть ваш сад.
5
Уважно поставтеся до набору персоналу. У вас повинні працювати тільки висококваліціфірованние педагоги, для яких важливо віддати дітям свої знання та увагу, а не просто заробити гроші. На підбір співробітників піде досить багато часу, з урахуванням випробувального терміну і можливої «текучки» на першому етапі. Але в перспективі ви знайдете надійних людей.