Як зупинити кров у папуги. e gjgeufz кров з лапки.

Якщо за папугою правильно доглядати, він буде рідко хворіти. Але, незважаючи на це, потрібно завжди уважно стежити за станом птиці, щоб встигнути їй допомогти. Кровотеча у папуги може виникнути через кількох причин. Наприклад, при неправильній підрізуванні кігтів і дзьоба, після отримання якої-небудь травми. Перед тим як обробляти рану, дуже важливо вчасно зупинити кров. Зробити це можна одним з таких способів.
Вам знадобиться
  • - розчин перекису водню;
  • - ватяні диски;
  • - гидроперит;
  • - мазь «Еплан»;
  • - «Ципролет»;
  • - «Троксівазін» або «Індовазин»;
  • - «Етамзилат»;
  • - «цітросепта»;
  • - шприц без голки;
  • - «Викалин».
Інструкція
1
Якщо потрібно зупинити кров з лапи: Візьміть ватний диск і злегка змочіть його в трьохвідсотковий розчині перекису. У разі її відсутності можна застосувати таблетку сухого гидроперита. Для приготування розчину залийте одну таблетку столовою ложкою води. Обережно, не роблячи різких рухів, обробіть ранку. Щоб птах не смикалася, попросіть кого-небудь з родичів її потримати, піднявши лапку догори.
2
Помастіть лапу маззю. Для цього добре підійде «Еплан». Даний препарат має дезінфікуючі властивості, стимулює ріст нових тканин і швидко сприяє згортанню крові.
3
Якщо травму птах отримала від кішки або собаки, помажте лапу антибактеріальної маззю, а папузі дайте «Ципролет». Даний засіб починає впливати на бактерії і вбиває їх. На випадок, якщо вдома немає ніяких засобів, кіготь птиці можна припекти розведеною марганцівкою. Слідкуйте за тим, щоб марганцівка не потрапляла на ніжну шкіру птиці.
4
Як тільки кров зупиниться, забезпечте птахові спокій і не чіпайте лапку. Папузі давайте вітаміни, буде дуже добре, якщо ви почастуєте птицю гранатом. Обов'язково давайте своєму улюбленцеві більше їжі, адже йому необхідно відновлювати свої сили.
5
Мажте лапу кожен день «Троксевазин» або «індовазін». Якщо птах почне злизувати мазь - не бійтеся, тому що вона абсолютно нешкідлива. Але ні в якому разі не застосовуйте інші аналогічні засоби, тому що від них папуга може отруїтися.
6
Якщо кров потрібно зупинити з дзьоба: Зупиняйте кров за допомогою «дицинона» або «етамзілат». Для цього треба два рази в день капати в дзьоб по 0,1 мл будь-якого з цих двох препаратів. Додайте в питну воду краплю «цітросепта» з розрахунку одна крапля препарату на 50 мл води.
7
Купуйте «Викалин» або ж «Де-нол». Одну чверть таблетки розведіть у чайній ложці води і дайте птахові це випити. Якщо папуга не хоче пити, акуратно закапайте розчин за допомогою шприца. Капати потрібно по п'ять крапель двічі за день. Застосовуючи шприц, обов'язково видаліть голку.
8
Категорично небезпечно застосовувати марганцівку, так як вона може випадково потрапити всередину. Допускати цього в жодному разі не можна, інакше птах може отримати сильний опік.