Як відкрити салон для собак.

Салон краси для тварин - відносна новинка російського ринку, швидко набирає популярність. Найчастіше туди приводять собак, що беруть участь у виставках. Але багато господарів вихованців, що не претендують на титули, теж хочуть бачити своїх улюбленців красивими і доглянутими. Коло відвідувачів вашого салону може бути дуже широкий, за умови, що ви з самого початку правильно організуєте свій бізнес.
Інструкція
1
Підшукайте відповідне приміщення. Спробуйте розташуватися поряд з кінологічним клубом або популярною ветеринарною клінікою. Ви зможете стати для цих організацій не конкурентом, а корисним партнером, а до того ж заощадити на рекламному просуванні салону. Ви можете створити спеціалізований салон, який приймає тільки собак, або ж надавати послуги й іншим тваринам, в першу чергу, кішкам.
2
З майстрами-грумерами (фахівцями зі стрижки та догляді за шерстю) можна укласти партнерський договір. Ви надаєте їм зручне приміщення з професійним обладнанням, а вони діляться з вами виручкою. Процентне співвідношення залежить від майстерності грумера. В салоні достатньо двох майстрів, які працюють за графіком.
3
Час роботи салону залежить від побажань клієнта. Оскільки прийом ведеться за попереднім записом, ви зможете скласти розклад, зручне для клієнтів і майстрів. Наприклад, у вихідні завантаження може бути максимальною, а протягом тижня салон може працювати півдня або навіть менше.
4
Обладнайте робочі місця для грумерів. Вам знадобляться столи для стрижки, мийка, машинка для тримминга, фени, сушильна камера, набір щіток, ручних триммеров, гребінців і ножиць. Запасіться професійною косметикою - шампунями, кондиціонерами для вовни, фарбами, засобами для укладки. Ви можете закупити дрібний інвентар та косметику самостійно або надати грумер можливість працювати з власним набором засобів і інструментів.
5
Подумайте про впровадження додаткових послуг, наприклад, пошитті та продажу одягу для собак. Більшість зоомагазинів пропонують стандартний асортимент. Ви можете запропонувати що-небудь незвичайне - дизайнерські наряди, сукні та комбінезони для шоу, виготовлені за спецзамовленням, авторські сумки для перенесення і нашийники ручної роботи. Зверніться до приватних майстрів - товар у них можна брати на реалізацію.
6
З перших днів роботи активно рекламуйте свій салон. Створіть власний інтернет-сайт, де розмістіть інформацію про послуги, прейскурант, анонси майбутніх заходів. Надрукуйте візитні картки салону і поширюйте їх на виставках собак і у ветеринарних клініках. Активно спілкуйтеся з власниками породистих собак і господарями розплідників, зареєструйтесь на міських тематичних форумах. Домагайтеся того, щоб назва вашого салону стало відомим всім потенційним клієнтам.