Як навчити говорити папугу-кореллу. Як навчити німфу кореллу говорити.

Серед численних видів папуг Кореллі - одні з найздібніших до звуконаслідування птахів. Тому навчити їх розмовляти не складе особливих труднощів. Потрібно тільки правильно підібрати птицю і створити їй гарні умови.
Інструкція
1
Щоб зробити свого папуги мовцем і ручним, найкраще взяти в будинок зовсім молоду птицю. Виберіть найбільш юного пташеня, віддавши йому перевагу вихованцеві постарше. Дорослі папуги погано звикають до людей, складно навчаються і мають поганий характер. Крім того, врахуйте, що самці набагато більш здатні до імітації людської мови, ніж самки. І, звичайно, потрібно заводити одного кореллу: птах, який живе в парі з родичем, ні за що не стане говорити.
2
Підберіть для свого вихованця правильну клітку. Вона повинна бути досить великою, щоб папуга міг, сидячи в центрі жердочки, вільно розправляти крила, не торкаючись ними прутів. У той же час занадто велике житло птаху ні до чого: у ньому вона довше не звикне до людей, бо зможе при бажанні триматися на досить чималій відстані. Тому процес навчання може затягнутися.
3
По можливості починайте заняття вранці або ввечері. Ще краще тренувати папугу і вранці, і ввечері. Добре продумуйте слова, яким хочете навчити кореллу. На перший час підійде просто кличка птиці. Коли папуга навчиться її вимовляти, можна переходити до більш складним фразам. До речі, ім'я повинно містити шиплячі звуки, їх птах запам'ятає найлегше (Гоша, Кеша, Яша і т.п.). Якщо папуга сидить спокійно і повільно прикриває і знову відкриває очі, значить, він вас уважно слухає. Вибрані слова і фрази повторюйте багато разів, з однією і тією ж інтонацією, найкраще високим голосом. Це пов'язано з тим, що папуги краще імітують саме високі звуки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XLTDrUGgjXA
Зверніть увагу
оволодів хорошим словниковим запасом папуга може почати передавати гавкіт собаки або нявкання кішки, звуки води, що ллється з крана води і т.п. З часом птах навчиться запам'ятовувати ті слова, які сама вважатиме за потрібне. Так що будьте обережні з виразами в її присутності, якщо не хочете потім конфузитися при гостях.
Корисна порада
Після кожної удачі Кореллі заохочуйте його ласощами, тоді навчання піде швидше.