Як захиститися від захворювань.

Повітря, яким ми дихаємо, а також оточуючі нас люди можуть ставати джерелом серйозних захворювань . Щоб виключити будь-яку ймовірність отримання грипу або застуди, слід подбати про захист свого організму.
Інструкція
1
Намагайтеся не вступати в тісний контакт з людьми, які в даний момент застуджені або хворі чим-небудь ще. При таких захворюваннях, як грип, ГРЗ або при інших вірусних інфекціях, хворі зобов'язані носити марлеві пов'язки. Переконайте в цьому ваших переносять захворювання родичів або знайомих, з якими вам доводиться спілкуватися щодня.
2
Не користуйтесь особистими речами хворого, включаючи предмети одягу, рушники, сигарети, телефон і т.д. Якщо ж вам все ж таки довелося ненадовго взяти який-небудь з цих предметів, обов'язково вимийте руки з милом після його застосування. Мийте руки перед їжею, незалежно від того, з чим вони вступали в контакт.
3
Тримайтеся подалі від тварин, які можуть бути переносниками захворювань. Це, насамперед, бродячі кішки і собаки. Намагайтеся не користуватися солодко пахнуть парфумами та лосьйонами в літній період, щоб не привертати комах. Якщо у вас є домашні тварини, то обов'язково робіть їм необхідні щеплення за рекомендаціями ветеринара.
4
Запобіжите зараження шкіри різними інфекціями. Щодня приймайте душ і ретельно витирайте шкіру в області ніг, пахв і геніталій: ці ділянки тіла схильні утримувати вологу і стає сприятливим середовищем для розмноження бактерій.
5
Відвідуйте стоматолога не рідше одного разу на рік для обстеження або лікування ваших зубів. Чистіть їх не менше рази на добу. Щодня користуйтеся зубною ниткою і полощіть рот після кожного прийому їжі.
6
Вживайте в їжу тільки свіжі продукти. Перед покупкою переконаєтеся, що їх термін зберігання не закінчився. Відкриті упаковки зберігайте тільки в холодильнику. Мийте перед їжею фрукти і овочі.
7
Зміцнюйте організм. Займайтеся спортом, робіть зарядку вранці. Вмивайтеся прохолодною водою і частіше гуляйте на повітрі, щоб загартувати імунну систему. Приймайте вітаміни і мікроелементи.