Як створити домен другого рівня. Як створити второйдомен.

Частина доменного імені сайту, яку точка от'едіняет від домену верхнього рівня, називають second-level domain, що можна перевести як домен другого рівня. Наприклад, в назві сайту .ru доменне ім'я другого рівня - .
Інструкція
1
Якщо ви створюєте сайт російською мовою, бажано вибрати доменне ім'я другого рівня в зоні ru. Цей домен першого рівня відрізняється від будь-якого аналогічного, що не має реєстраційних обмежень (.com, .org, .net, .info) тільки тим, що одразу вказує на географічну приналежність країні. В іншому ці доменні імена надають рівні можливості і мають однакові права.
2
Врахуйте, що інтернет-користувачі, в першу чергу, звертають увагу на назву сайту, а зону доменного імені не запам'ятовують. Тому для пошуку ресурсу вони найчастіше звертаються до зони ru. Так що сайт з іншим розширенням не тільки попадеться їм в пошуковому запиті не відразу, але і мимоволі допоможе «розкручуванню» конкурентів, якщо їх найменування збігається з вашим, а верхній домен - ru.
3
Підберіть для домену хороша назва. Обов'язково орієнтуйтеся на тематику свого ресурсу.
4
Не забувайте про технічні вимоги, які пред'являють до доменів пошукові роботи. Не робіть доменне ім'я коротше двох символів і довше 63 без урахування розширення. На початку і наприкінці домена використовуйте букву або цифру. Знак дефіса вживайте тільки в середині.
5
Зайдіть на будь-який сайт, який надає послуги реєстрації доменів. Перевірте, чи вільні підібрані варіанти доменних імен за допомогою спеціального пошуку.
6
Якщо обрані домени зайняті, пробуйте перевіряти оригінальні варіанти ще і ще.
7
Якщо ви виявите, що більшість немудрих і коротких імен вже невільно, не впадайте у відчай, завжди можна знайти якийсь підходящий варіант. Все-таки власний домен - задоволення платне, тому зареєстрованих доменних імен другого рівня значно менше, ніж, наприклад, третього, безкоштовного. Задавайте різні варіації - з дефісом і без, міняйте порядок слів, візьміть синоніми, використовуйте скорочення.
Корисна порада
Хоча вважається, що оптимальна довжина домену - максимум 12 символів, так як довгі імена погано запам'ятовуються, все ж можна створити і більш довге, якщо зробити його зрозумілим. Приміром, для сайту з різноманітними фотографіями могло б підійти ім'я: photography-all-world.ru. Запам'ятати просто, і тематика зрозуміла.