Як завантажити свій сайт на безкоштовний хостинг.

Хостинг - це послуга з розміщення файлів сайта на сервері, яку надає та чи інша компанія. Сьогодні, щоб завантажити свій сайт, можна скористатися як платним, так і безкоштовним хостингом. Існує маса сервісів, які надають можливість користувачеві створити сайт і викласти його на безкоштовний хостинг.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету.
Інструкція
1
Зареєструйте аккаунт в системі Google, так як платформа Blogspot, на якій буде розташований ваш майбутній сайт, належить саме цій компанії. Зайшовши на сторінку http://accounts.google.com, введіть адресу електронної пошти, придумайте пароль і підтвердіть його за посиланням в листі. Введіть в правому верхньому куті відкрилася сторінки свою електронну пошту і пароль, поставте галочку «запам'ятати».
2
Потім перейдіть на сторінку http://blogger.com і створіть власний сайт, який буде розташований на безкоштовному хостингу (штат Каліфорнія). Натисніть помаранчеву кнопку «почати» (рис.1). Щоб назвати сайт і вибрати шаблон, натисніть на лінк вгорі сторінки. Знову введіть у вікні ваш E-mail і пароль. Браузер перекине вас безпосередньо на сторінку створення сайту.
3
Придумайте назву майбутнього сайту і введіть його в запропонованому віконці (рис.2). Майте на увазі, що назва буде відображатися і в профілі, і в панелі інструментів, і в самому блозі. Тепер виберіть адресу (URL), не забувши перевірити його доступність. Згодом ви зможете прикріпити свій домен до вашого сайту, зайшовши в меню настройки. Після введення перевірочного коду, натисніть «продовжити».
4
Виберіть і встановіть на сайті базовий шаблон. В панелі інструментів ви зможете потім його змінити. Застосувавши даний шаблон, налаштуйте його макет, фон, кольори та інші елементи оформлення. Якщо згодом ви захочете кардинально змінити стиль і дизайн сайту, то натисніть сіру кнопку «Змінити HTML» (рис.3). Редактор шаблонів Blogger легко дозволяє додати будь CSS-код.
Корисна порада
При редагуванні шаблонів використовуйте кнопку «Резервне копіювання та відновлення». Це запобіжить безповоротне видалення деяких елементів HTML-коду.