Як придумати дизайн сайту.

Створення сайтів і розробка дизайну - справа непроста. Воно під силу лише людині, яка має навички роботи в «фотошопі». Щоб придумати цікавий дизайн, необхідно ще й мислити креативно. Ваш інтернет-ресурс повинен виділятися на тлі інших, мати свій оригінальний стиль. Водночас відвідувачам повинно бути приємно знаходитися на сайті.
Вам знадобиться
  • - навички роботи з графічним редактором Photoshop
Інструкція
1
Вивчіть сучасні тенденції дизайну сайтів. Однотонні і нудні чорно-білі сайти вже не актуальні, а строкаті і багатоколірні варіанти напевно будуть відлякувати новачків. Тому ретельно продумайте, які кольори будуть домінувати. Люди хочуть побачити сайт, який відрізняється від собі подібних. Разом з тим інтерфейс повинен бути інтуїтивно зрозумілим і простим, щоб користувачам було зручно орієнтуватися.
2
Перед тим як придумувати дизайн сайта, уточніть його основну тематику. Якщо ви займаєтеся фрілансом, то запитайте у замовника, на яку аудиторію буде розрахований даний інтернет-ресурс. Щоб розширити свій кругозір, перегляньте 30-40 схожих сайтів. Для цього наберіть в пошуковому рядку ключові слова, за якими подібні проекти займають провідні позиції. У лідерів потрібно вчитися, однак не варто повністю копіювати дизайн - це поширена помилка новачків. Від вас вимагається оригінальне виконання, а не чийсь черговий клон.
3
Особливу увагу зверніть на колірні схеми. У створенні та розробці цікавого дизайну можете використовувати стиль web 2.0. Його відмінною рисою є простота і довершеність. Зручний інтерфейс, легкий і зрозумілий дизайн, що виділяється на світлому фоні інформація ... Не забудьте також розробити логотип сайту, який може бути використаний і в якості фавікона.
4
Вибравши основну кольорову схему, придумайте вид виділяються елементів: шапки, меню, заголовків та іншого матеріалу. Схематично зобразите їх на папері. Визначте їх розташування на сторінці. Щоб оцінити результат задумки, спробуйте намалювати кілька пробних ескізів в графічному редакторі Photoshop. Як тільки результат буде остаточно затверджений вами або замовником, реалізуйте його в чистовому варіанті.
Придумати тег - це значить створити ключові слова і пов'язати їх з даними. Основна ідея їх укладається відповідно до значенням, частотою вживання і вагою. Для цього використовуються деякі елементи дизайну, наприклад, колір або розмір шрифту. Чим більше важливість якого-небудь тег а, тим яскравішим кольором і великим розміром шрифту він має бути. З даної статті ви дізнаєтеся придумати оптимізовані тег і.
Інструкція
1
Тег Description. Напишіть свій список фраз і ключових слів. Потім відкрийте новий текстовий файл. Як приклад буде тег опису весільного салону: [META name="description" content = «весільний салон в Москві виготовить плаття за індивідуальним замовленням. Здійснюється доставка по місту та області кур'єром »]. По довжині тег може бути будь-яким, але показана пошукачами і проіндексована буде тільки частина. Тому переконайтеся, що важливі ключові фрази ви розташували на початку тексту. Візьміть свій список ключових фраз і слів, які розташовані в міру спадання важливості. В даному прикладі він буде таким: весільний салон Москви, плаття за індивідуальним замовленням, доставка кур'єром. І складіть пару пропозицій, які будуть описувати ваш сайт. Намагайтеся використовувати ключові слова по максимуму. Все пошуковики постійно відображають вміст тег а Description у всіх результатах пошуку. Тому пропозиція має бути правильним щодо граматики, щоб у користувача був інтерес зайти до вас на сайт. У конкретному випадку ці пропозиції описують сайт: Якщо ви шукайте весільний салон в Москві, в якому вам можуть пошити плаття за індивідуальним замовленням, то вам варто відвідати салон «Наречена». І так вийшло пропозиція з 140 знаків. Але воно недостатньо поширене, тому потрібно щось додати, що більше зацікавить користувача і змусить перейти на сайт. Наприклад: При замовленні на суму від 20 000 - знижка від 5 до 10%. Тепер вийшов закінчений тег опису: [META name="description" content="Якщо ви шукайте весільний салон в Москві, в якому вам можуть пошити плаття за індивідуальним замовленням, то вам варто відвідати салон« Наречена ». При замовленні на суму від 20 000 - знижка від 5 до 10 ». Даний тег оптимізовано для двох ключових фраз, складається з 226 символів і досить добре описує сайт. Можливо, користувач клацне на дану посилання.
2
Тег Keywords. Цей тег представляє з себе набір ключових слів. В порівнянні з іншими, він не так важливий. Не всі пошукові роботи його зараз підтримують. Якщо у вас є час або ви дійсно хочете придумати саме тег даного виду, тоді вперед! Візьміть, вже існуючий, список ключових слів і фраз і знову відкрийте текстовий документ. Приклад буде, вже наявний. Ключові слова: [META name="keywords" content = «весілля, салон, Москва, сукні, швачки, індивідуальні, замовлення, наречена, весільні аксесуари, якісне обслуговування, знижки, доставка»]. Включайте в цей тег усі взаємопов'язані слова. Так як у вас достатньо місця в ньому, включіть в нього фрази, які так само характеризують вміст сайту. Для даного весільного салону можна додати пункти: весільні прикраси для автомобілів, вечірні сукні, весільні прикраси. І ось що виходить: [META name="keywords" content = «весільні прикраси для автомобілів, вечірні сукні, весільні прикраси, весілля, салон, Москва, сукні, швачки, індивідуальні, замовлення, наречена, весільні аксесуари, якісне обслуговування, знижки, доставка »].
3
Індивідуальні тег і. Використання індивідуальних тег ов створює багато «точок входу», особливо якщо тег і розташовані на декількох сторінках одночасно. Пошукові роботи будуть краще розуміти такі тег і. І видаватимуть посилання не тільки на головну сторінку, а й на ту, яка більше відповідає запиту в пошуку. Чим більше сторінок сайту будуть заповнені тег ами, тим ширше список запитів, по яких ваш сайт буде знайдений користувачем.