Як облаштувати дитячу в однокімнатній квартирі. Як в однокімнатній квартирі зробити дитячу і дорослу школа ремонту.

Недолік простору - одна з найтиповіших проблем при плануванні квартири. Якщо житло однокімнатне, а в родині є дитина, потрібно облаштувати єдину кімнату так, щоб одна була одночасно і вітальні, і спальнею для батьків, і дитячої.
Інструкція
1
Розділіть простір на дві зони: дорослу й дитячу. Це можна зробити за допомогою невисокого подіуму, на якому стоятимуть ліжко дитини та її стіл і стілець, контейнер з іграшками. Якщо капітальні зміни і ремонт не входять у ваші плани, зорово розбийте кімнату на частини з допомогою ширми, стелажа або штори, повішеною на струну.
2
Придбайте дитячий багаторівневий куточок, з ліжком на другому ярусі і столом з шухлядками - на першому. Таким чином ви задієте вертикальне простір і збільшите кількість вільної площі. Використовуйте й інші способи для економії місця: коли дитина не грає, прибирайте його іграшки в сітку, підвішену до стелі, або придбайте контейнери, які складаються один на одного за принципом піраміди.
3
Позначте дитячу яскравими квітами. На тій стіні, біля якої стоїть ліжечко дитини, наклейте шпалери з веселим малюнком, що поєднуються з основними тонами кімнати. Якщо дозволяє кількість квадратних метрів, купите маляті його власний комод із зображенням героїв мультфільмів або візьміть комод під фарбування і прикрасьте його разом з сином або дочкою. Вибирайте меблі світлих відтінків, вони візуально розширюють простір.
4
Зробіть різне підлогове покриття в зоні для дорослих та дитячому секторі. Як варіант, постеліть біля ліжка дитини невеликий м'який килимок, а в решті частини кімнати залиште ламінат або лінолеум. Створіть в дитячій і автономне освітлення, краще, якщо це буде нічник або бра. Альтернативою стане акваріум з нічним підсвічуванням: до того ж він може послужити і природним роздільником секторів в однокімнатній квартирі .