Як вибрати кухню на замовлення.

Кухня - особливо важливе місце в квартирі. Тут люди не тільки готують, а й харчуються всією сім'єю, приймають гостей. Це майстерня домогосподарки, де все має бути підлаштовано під її потреби. І величезне число меблевих фірм пропонують виготовити кухонні гарнітури на замовлення . На що треба звертати увагу?
Вам знадобиться
  • - список меблевих фірм;
  • - дизайнер;
  • - план кухні у вашій квартирі.
Інструкція
1
Визначтеся з бюджетом, який ви готові витратити на замовлення кухні. Компанії працюють в різних цінових сегментах: економ, бізнес, преміум. Має значення використовувані при виробництві меблів матеріали і фурнітура, оригінальність дизайну.
2
Уточніть для себе, навіщо вам потрібна кухня. Вирішіть, якими показниками гарнітура ви готові пожертвувати, а за які заплатите в кожному разі. Наприклад, велика родина потребує максимальної функціональності і ергономічності. Самотній чоловік або ділова жінка віддасть перевагу напхати кухню побутовою технікою, що полегшує підготовку. А ті, хто взагалі не любить процес приготування пиши, у главу кута можуть поставити винятково красу.
3
Виберіть стиль, в якому буде виконана меблі. Як правило, мова йде про класику, кантрі, модерні або хай-теке. Для двох останніх стилів актуальний також вибір забарвлення, а для перших - відтінку дерева. Кухня може бути оформлена як в єдиній гаммі, так і в різних поєднаннях вибраних кольорів.
4
Поспілкуйтеся з дизайнерами декількох фірм в бажаної цінової ніші. Відібрати меблеві компанії можна за телефоном: попросіть позначити ціновий діапазон для кухні потрібного вам розміру. Якщо ваш бюджет потрапляє в цей діапазон, домовляйтеся про зустріч з дизайнером. Як правило, консультація цього фахівця безкоштовна, як і ескізний проект. Вам запропонують одне або декілька варіантів розташування меблів, виходячи з ваших побажань та плану кухні у вашій квартирі.
5
Виберіть матеріал, з якого буде виготовлений кухонний гарнітур: масив, ДСП, МДФ, скло, хром. У кожного з них є свої переваги і недоліки. При цьому невисока вартість не завжди означає недовговічність. Саме тут треба застосувати висновки, зроблені вами під час перших двох кроків.
6
Не забудьте уточнити дані про застосовуваної фурнітурі і додаткові пристосування. Наприклад, незамінними можуть бути поручні, релинги або полички для зберігання пляшок. Порадьтеся з дизайнером і попросіть розрахунок вартості кожного варіанта. Зробіть остаточний вибір.