Як зробити коптильню на дачі.

Як приємно відпочити на власній дачі в хорошій компанії! Річка, костерок, холодне пиво під покровом дерев ... А вже якщо додати до цих радощів життя копчену рибку власного приготування - задоволення буде повним. Так що без коптильні не обійтися, благо, зробити її можна своїми руками і без особливих затрат.
Вам знадобиться
  • - цеглини;
  • - залізна бочка або ящик;
  • - решітка;
  • - лист сталі.
Інструкція
1
Для початку вирішіть, де буде стояти коптильня. З одного боку, вона повинна розташовуватися в зручному місці, щоб було куди покласти рибу і де посидіти, очікуючи завершення процесу, пропустити стаканчик-другий пивка. З іншого - не варто встановлювати цей вогненебезпечний предмет поблизу від дерев'яних будівель щоб уникнути неприємностей від розбушувався через недогляд вогню. Не забудьте також передбачити достатньо місця для димоходу. Зробіть його підземним, довжиною до 3 м, шириною близько 35-50, висотою - приблизно 25-27 см.
2
Тепер треба підготувати всі матеріали, щоб все було під рукою. Краще робити коптильню з натуральних матеріалів, так як синтетичні будуть при нагріванні виділяти шкідливі речовини. Тобто якщо вже вирішили будувати коптильную камеру з цегли, то нехай він буде звичайний глиняний і т.д. До речі, під камеру можна пристосувати звичайну залізну бочку або металевий ящик. Головне - щоб площа була не більше 1 кв.м, а висота - не більше півтора метрів.
3
Тепер можна починати роботи. Першим ділом викопайте димохід. Його канал повинен розташовуватися вище, ніж сама коптильня. Викладіть стінки димоходу цеглиною, скріплюючи його глиняним розчином і укладаючи на ребро. Зверху накрийте металевим листом. Майте на увазі, що димар входитиме в коптильную камеру приблизно на 20 см, щоб дим зміг вчасно виходити назовні.
4
Наступний етап - створення коптильной камери. Як вже було сказано, ви можете викласти її з цегли або пристосувати під неї металеву бочку, залізний ящик. Тільки в цьому випадку обов'язково видаліть дно. Розпалювати вогонь будете прямо на землі, під коптильнею. Зверху створіть відсік для копчення, поклавши на бортики решітку або звичайні залізні прути, де знаходитимуться продукти. Не забудьте поставити до димоходу заслінку зі сталі, щоб перекривати вихід спека і диму. Для неї підійде лист товщиною близько 4 мм.
Корисна порада
Краще всього використовувати для копчення фруктову щепу - яблуневу, грушевий, сливову. Вона буде надавати стравам своєрідний смак. А ось на тирсі хвойних дерев коптити не можна, вони дають гіркуватий присмак.