Як видалити гнучкий диск.

Дискета , у якої перекошена зсувний стулка, може застрягти в дисководі. Витягнути її натисканням кнопки не вдасться. Для витягання гнучкого диска привід доведеться зняти і розібрати.
Інструкція
1
Завершіть роботу операційної системи і дочекайтеся автоматичного вимкнення комп'ютера. Обесточьте системний блок і всю периферію. Зніміть обидві кришки, після чого відокремте від дисковода обидва кабелі (один з них йде від материнської плати, другий - від блоку живлення). Обов'язково замалюйте, як вони були підключені.
2
Виверніть з обох сторін гвинти, що кріплять привід гнучких дисків в корпусі. Витягніть його або на себе, або, якщо корпус обладнаний декоративною накладкою поверх дисковода, у зворотний бік. У другому разі не зачепіть відеокарту - можливо, для цього її доведеться тимчасово зняти.
3
Зніміть з дисковода верхню кришку. Якщо вона утримується гвинтами, попередньо виверніть їх. За допомогою викрутки примусово поверніть зсувну стулку в середнє положення. Після цього тією ж викруткою підніміть дискету і направте її в сторону щілини. Після цього витягніть її руками.
4
Огляньте привід на наявність сторонніх предметів: скріпок, пружин від дискет і т.п. Витрусіть їх, після чого спробуйте кілька разів вставити в нього справну дискету, а потім витягти кнопкою. Механізм повинен працювати чітко. Закрийте дисковод кришкою, а потім переконайтеся, що механізм як і раніше працює.
5
Встановіть привід в комп'ютер в зворотному порядку. Підключіть до нього кабелі згідно виготовленому вами раніше малюнку. Неправильне підключення кабелю може вивести з ладу порт на материнській платі, а кабелю живлення - неминуче виведе з ладу сам привід. Закрийте системний блок, увімкніть живлення, дочекайтеся завантаження ОС і перевірте дисковод в дії. Якщо необхідно прочитати дані з дискети, яку ви тільки що витягли, видаліть стулку і пружину, а потім, не торкаючись магнітного диска, вставте в дисковод, зробіть резервну копію, після чого витягніть. Більше не користуйтеся цією дискетою.