Як увійти в Skype на чужому комп'ютері. увійти в скайп з іншого комп'ютера.

Програму Skype, як і будь-яку іншу, призначену для миттєвої комунікації з віддаленим співрозмовником, ви можете використовувати на будь-якому комп'ютері . Це дозволяє вам бути онлайн не тільки за допомогою власного або робочого комп'ютера або мобільного пристрою, а й у знайомих, в чужому офісі, в інтернет-кафе і т.п. Для цього треба лише авторизуватися в програмі, використовуючи свої логін і пароль.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - Skype;
  • - логін від свого аккаунта в програмі;
  • - пароль.
Інструкція
1
Якщо на комп'ютері не встановлена програма Skype, скачайте її з інтернету і запустіть. Найкраще для цього використовувати сайт самої програми: вона поширюється безкоштовно, так що необхідність її пошуку на сумнівних ресурсах відпадає.
2
Якщо програма на комп'ютері вже є, запустіть її. Зробити це ви можете, клікнувши на її значок на робочому столі або іконку швидкого запуску в меню "Пуск".
3
При відсутності іконок програми на робочому столі або в меню "Пуск" відкрийте в останньому повний список програм, знайдіть в ньому Skype, наведіть на нього курсор і клацніть на іконку і назва програми в випадаючому меню.
4
Дуже ймовірна ситуація, коли власник комп'ютера налаштував автоматичну авторизацію по своїх логіну та паролю при кожному виході в Skype. Часто зустрічається і варіант, коли програма автоматично запускається і авторизує користувача при кожному включенні комп'ютера. У будь-якому випадку, ви повинні вийти з його аккаунта і авторизуватися в своєму.
5
У вікні програми клікніть напис Skype (крайня зліва на верхній панелі інструментів) і виберіть "Вихід" (другий знизу в випадаючому меню).
6
Після цього програма запропонує вам вибрати логін, по якому ви хотіли б авторизуватися. Якщо в числі запропонованого немає вашого, введіть його з клавіатури.
7
У нижній частині вікна зверніть увагу на галочки проти команд автоматичної авторизації і запуску програми при включенні комп'ютера. Якщо проти першого стоїть галочка, заберіть її, клікнувши по ній мишкою. Інакше при наступному запуску програми господар комп'ютера потрапить у ваш аккаунт. Другу не чіпайте: хай усе залишається так, як зручно власникові комп'ютера.
8
По завершенні сеансу знову вийдіть з програми. Якщо власник комп'ютера поруч, запропонуйте йому знову авторизуватися в його обліковому записі.