Як дізнатися, Який потрібен драйвер для мережевої карти.

Для правильної та стабільної роботи деякого обладнання необхідна наявність спеціальних драйверів . Найчастіше поновлення робочих файлів доводиться виконувати після встановлення нової операційної системи.
Вам знадобиться
  • - Sam Drivers;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для пошуку відповідного комплекту файлів зазвичай використовують два методи: самостійна завантаження файлів з сайту або автоматична установки за допомогою додаткових утиліт. Для оновлення драйверів мережевого адаптера підключіться до інтернету і відвідайте сайт виробника цього пристрою.
2
Якщо ви оновлюєте драйвери мережного адаптера мобільного комп'ютера, відвідайте сайт розробників ноутбука. Відкрийте розділ завантажень і скористайтеся рядком пошуку. Скачайте запропоновані комплекти драйверів.
3
Відкрийте диспетчер пристроїв. Перейдіть до властивостей мережевого адаптера. Виберіть вкладку «Драйвери» і натисніть кнопку «Оновити». Після відкриття нового меню виберіть пункт «Виконати пошук на цьому комп'ютері».
4
Тепер виберіть скачаний архів з файлами. Почекайте деякий час, поки буде виконана інсталяція потрібних файлів. Якщо ви завантажили потрібні драйвери, то поряд з назвою мережевого адаптера не буде відображатися знак оклику.
5
Основний недолік даного методу в тому, що далеко не завжди є можливість підключитися до інтернету до оновлення драйверів мережевого адаптера. Якщо ви зіткнулися з даною проблемою, встановіть програму Sam Drivers.
6
Запустіть файл runthis.exe з кореневого каталогу встановленої програми. Виберіть пункт «Установка драйверів» і почекайте якийсь час, поки утиліта виконає сканування обладнання. Тепер виділіть галочками пакети драйверів, які рекомендовані для установки або оновлення.
7
Натисніть кнопку «Встановити вибране». У спадаючому меню вкажіть параметр «Тиха установка». Підтвердіть інсталяцію неперевірених драйверів. Після завершення роботи програми перевірте працездатність мережевого адаптера.
Самостійно підібрати відповідний драйвер до більшості пристроїв досить складно. Зазвичай рекомендують використовувати спеціальні програми або інтернет-сервіси, призначені для пошуку і встановлення потрібних драйвер ів.
В операційних системах Windows передбачена можливість автоматичного пошуку і установки драйвер ів. Відкрийте меню «Диспетчер пристроїв». Доступ до нього можна отримати, відкривши властивості меню «Мій комп'ютер». Знайдіть обладнання, для якого ви хочете знайти драйвер . Клікніть на його назві правою кнопкою миші. У розгорнулося меню вкажіть пункт «Оновити драйвер и». Виберіть автоматичний режим роботи служби і дочекайтеся завершення цього процесса.Посетіте офіційний сайт фірми, яка розробила даний пристрій. Знайдіть розділ завантажень і скористайтеся рядком пошуку, щоб знайти драйвер и для вашого обладнання. Скачайте запропоновані системою файли. Поверніться в диспетчер пристроїв і виберіть пункт «Встановити з вказаного місця» після відкриття меню поновлення драйвер ів. Вкажіть папку, в яку ви зберегли драйвер и. Система автоматично вибере і встановить необхідні файли. Якщо ви не знайшли потрібні драйвер и, або запропоновані системою файли не підходять для роботи з операційною системою, то скористайтеся спеціальними утилітами. Скачайте утиліту Sam Drivers. Ця програма являє собою базу даних драйвер ів і систему автоматичного підбору потрібних файлів. Запустіть файл RunThis.exe.Перейдіте в меню «Установка драйвер ов». Після його відкриття автоматично запуститься процес аналізу пристроїв і драйвер ів. Через деякий час вам буде запропоновано встановити чи оновити драйвер и для певних пристроїв. Виділіть потрібні пункти і натисніть кнопку «Встановити». Зачекайте, поки завершиться процес установки обраних драйвер ів. Перезавантажте комп'ютер після припинення роботи програми. Пам'ятайте про те, що подібні утиліти іноді встановлюють невірні драйвер и. Створіть контрольну точку відновлення перед запуском програми Sam Drivers.