Як встановлювати відеокарту PCI E.

На сьогоднішній день практично на всіх материнських платах для підключення відеокарти використовується слот PCI Express, який в порівнянні зі своїм попередником AGP (accelerated graphics port) має більш високу пропускну здатність. Тому сучасні відеокарти і підключаються в роз'єм PCI Express.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно підготувати свій комп'ютер. Для цього від'єднайте від нього всі периферійні пристрої. Після цього відключіть системний блок від живлення і зніміть його кришку. В основному, вона кріпиться за допомогою гвинтів або спеціальних засувок. Потім вам необхідно поставити системний блок таким чином, щоб отримати зручний доступ до системної плати.
2
Далі знайдіть роз'єм PCI Express. Якщо у вас є схема до материнської плати, то спочатку можна знайти цей роз'єм на ній. Як правило, PCI Express знаходиться в нижній лівій частині плати. Кожен з роз'ємів підписаний, так що переплутати неможливо. Врахуйте, що на деяких відкритих може бути декілька роз'ємів PCI Express. На такі материнські плати можна, відповідно, встановити відразу декілька графічних адаптерів.
3
Сама процедура підключення відеокарти досить проста. Зістикуйте роз'єм підключення плати з PCI Express-роз'ємом. Після цього легенько натисніть на графічний адаптер. Пристрій повинен увійти дуже легко. Тепер залишилося лише закріпити відеокарту на корпусі системного блоку. Робиться це допомогою звичайного кріпильного гвинта.
4
Багато відеокарти стандарту PCI Express потребують додаткового харчування. Дізнатися, чи потрібне вашій платі таке, можна в керівництві до неї. Роз'єм підключення живлення до пристрою знаходиться на його торці. Підключіть до гнізда 6 Pin Connector від блоку живлення. До деяких видеокартам живлення подається за допомогою 8 Pin Connector. На цьому процедура підключення графічного адаптера завершена.
5
Закрийте кришку системного блоку. Підключіть всі периферійні пристрої. Увімкніть комп'ютер. Відразу ж після запуску системи з'явиться повідомлення про новий пристрій. Після цього вам необхідно обов'язково встановити драйвер до відеокарти.