Як визначити відеокарту NVidia.

Американська корпорація nVidia - один зі світових лідерів на ринку дискретних відеокарт. Якщо ви придбали комп'ютер з відеоплатою nVidia, то вам напевно знадобиться визначити її модель. Це дозволить вам дізнатися, які технології підтримує саме ваша карта і повністю реалізувати її потенціал.
Вам знадобиться
  • - утиліта nVidia Inspector;
  • - програма AIDA64 Extreme Edition.
Інструкція
1
Є кілька способів визначення моделі відеокарти. Найпростіший - за допомогою стандартних засобів операційної системи. Натисніть «Пуск». Виберіть «Усі програми», далі - «Стандартні програми». У стандартних програмах знайдіть і запустіть командний рядок. У ній введіть dxdiag. Через кілька секунд відкриється вікно інструменту direct x. У цьому вікні перейдіть у вкладку «Екран» і знайдіть розділ «Пристрій». У цьому розділі і буде інформація про вашу моделі відеокарти nVidia.
2
Також для визначення моделі відеокарти можна використовувати спеціальні утиліти, які додатково дозволять дізнатися більш детальну інформацію про можливості плати. Скачайте з інтернету безкоштовну утиліту nVidia Inspector. Встановіть її на жорсткий диск комп'ютера. Запустіть програму. Відразу після запуску з'явиться вікно, в якому буде детальна інформація про відеокарту nVidia. Інформація про назву моделі знаходиться навпроти рядка Name.
3
Найдетальнішу інформація можна отримати, використавши програму AIDA64 Extreme Edition. Додаток поширюється на комерційних умовах, але є пробний період використання. Скачайте програму з інтернету і встановіть на жорсткий диск комп'ютера. Запустіть її. Після сканування вашої системи ви потрапите в основне меню AIDA64.
4
У правому вікні програми виберіть параметр «Відображення», після чого - «Графічний процесор». З'явиться докладна інформація про відеокарту, яка буде розбита на кілька розділів. Модель плати буде написана навпроти рядка «Відеоадаптер». Знизу вікна є посилання на оновлення BIOS відеокарти, драйверів, а також на сторінку сайту nVidia з описом вашої моделі графічного адаптера. Для відкриття посилання клацніть по ній подвійним лівим клацанням мишки або ж скопіюйте в адресний рядок браузера.