Як скопіювати жорсткий диск в ноутбуці.

Для копіювання інформації з жорсткого диска ноутбука використовують різні методи. Найпростіший спосіб - це підключити до мобільного комп'ютера зовнішній жорсткий диск. На жаль, подібні накопичувачі є далеко не у всіх користувачів.
Вам знадобиться
  • - Partition Manager;
  • - перехідник IDE.
Інструкція
1
Якщо у вашому розпорядженні є стаціонарний комп'ютер, підключіть до нього жорсткий диск ноутбука. Вийміть вінчестер з мобільного комп'ютера, відкривши кришку потрібного відсіку. З'ясуйте тип інтерфейсу пристрою. Для підключення до системної плати зазвичай використовуються порти IDE і SATA.
2
Для підключення IDE-вінчестера необхідна наявність спеціального перехідника. Він являє собою з'єднання шини передачі даних і кабелю живлення в загальний інтерфейс. Якщо в ноутбуці встановлений жорсткий диск з портом SATA, просто підключіть його до аналогічного каналу стаціонарного комп'ютера.
3
Увімкніть ПК і утримуйте клавішу F8. Виберіть потрібний вінчестер для продовження завантаження. Встановіть програму Partition Manager. Перезавантажте комп'ютер і запустіть цю утиліту.
4
Видаліть кілька розділів жорсткого диска комп'ютера. Обов'язково попередньо збережіть важливі файли. Тепер відкрийте вкладку «Майстра» і виберіть пункт «Копіювання жорсткого диска».
5
В новому вікні жорсткий диск ноутбука і натисніть кнопку «Далі». Вкажіть розділеного область вінчестера стаціонарного комп'ютера. Її розмір повинен перевищувати обсяг вінчестера мобільного комп'ютера. Ще раз натисніть кнопку «Далі».
6
Закрийте діалогове меню налаштувань. Відкрийте вкладку «Зміни» та натисніть кнопку «Застосувати». Процес копіювання жорсткого диска може тривати кілька годин. Перезавантажте комп'ютер після його завершення.
7
Знову запустіть програму Partition Manager. Створіть новий розділ на жорсткому диску комп'ютера. Для цього використовуйте вільний простір, що залишився після копіювання інформації.
8
Дану процедуру можна виконувати і з зовнішніми жорсткими дисками. Для цього підключіть пристрій до ноутбука через порти eSATA або USB.
Жорсткий диск , встановлений в комп'ютер при покупці, дуже скоро переповнюється і вимагає заміни на більший. Після установки нового диск а виникає проблема перенесення даних, яку можна вирішити за допомогою додаткового пристрою.
Інструкція
1
Отже, перед вами стоїть комп'ютер або ноутбук з встановленим новим жорстким диск ом, а старий диск , цілком придатний до роботи, але не актуальний через невелику обсягу, лежить поруч. Щоб скопіювати інформацію, вам потрібно зовнішній корпус для HDD - пристрій, що дозволяє використовувати жорсткий диск як зовнішній USB накопичувач.
2
Щоб не вникати в конструктивні особливості моделі вашого жорсткого диск а, візьміть його з собою в комп'ютерний магазин і попросіть підібрати вам для нього зовнішній корпус. Якщо у вас жорсткий диск від ноутбука, то вартість зовнішнього корпусу становитиме 200 - 300 р., А якщо вам потрібен корпус для жорсткого диск а від стаціонарного комп'ютера, то вам доведеться витратити від 700 до 1500 р.
3
Після того, як корпус буде куплений, можна вставляти в нього диск і підключати до комп'ютера через USB кабель, яким комплектується зовнішній корпус. Операційна система вашого комп'ютера визначить жорсткий диск як USB пристрій, а вам будуть доступні всі записані на нього дані. Тепер можна приступати до копіювання інформації на новий диск . Після того, як вся інформація буде скопійована, старий жорсткий диск можна відформатувати і використовувати як додаткове місце для зберігання файлів.