Як підключити підсилювач з магнітоли. Як зробити підсилювач звуку з магнітоли.

Якщо в автомагнітоли сильно зношені всі механізми і відновлювати їх немає сенсу, з неї можна витягти підсилювач , який зазвичай справний. Після цього його можна використовувати в складі домашньої стереосистеми або для посилення сигналу із звукової карти комп'ютера.
Інструкція
1
Отсоедините автомагнітолу від джерела живлення і всіх підключених до неї пристроїв. Якщо вона сильно розігріта, дайте їй охолонути. Після цього зніміть з неї кришку, видаліть механізм для зчитування касет або дисків, щоб дістатися до плати, а потім зніміть останню. Все витягнуті деталі залиште в якості запчастин для ремонту інших автомагнітол.
2
Знайдіть мікросхеми підсилювачів - вони прикручені до теплоотводу, в якості якого нерідко використовується задня стінка магнітоли. Відкрутіть їх, після чого Випаяти. Видаліть стару, висохлу термопасту. Під нею ви виявите типи мікросхем.
3
Знайдіть в інтернеті або довіднику так званий даташит на мікросхему. Так називається документ з короткою інформацією про радіокомпонент, що містить схему його включення. Його назва походить від англійського data sheet - листок з даними.
4
Випаяти з плати всі деталі, зазначені в схемі включення. Зберіть по цій схемі підсилювач заново на макетної платі, використовуючи мікросхему і Випаяв деталі. Не звертайте уваги, якщо номінали деяких конденсаторів і резисторів будуть злегка відрізнятися. При установці електролітичних конденсаторів їх полярність. В залежності від своїх уподобань, зберіть монофонический підсилювач на одній мікросхемі або стереофонічний - на двох. В деяких магнітолах використовуються двоканальні мікросхеми.
5
Нанесіть на фланці мікросхем тонкий шар термопасти і встановіть тепловідвід назад. Якщо теплоотводом є задня стінка, встановіть зібраний підсилювач назад у корпус магнітоли. Простежте, щоб висновки деталей ніде не стосувалися корпусу.
6
Приєднайте до підсилювача динаміки, після чого подайте харчування. За допомогою вольтметра переконайтеся, що постійна складова відсутня як на виходах, так і на входах. Встановіть регулятор гучності на мінімум, після чого підключіть прилад до джерела сигналу. Після цього плавно збільште гучність до бажаного рівня.
7
Залиште підсилювач включеним під наглядом протягом години. Переконайтеся, що тепловідводи чи не нагрілися до температури, при якій боляче довго тримати руку. Якщо нагрів виявився прийнятним, конструкцією можна користуватися.