Як прописати ключ в домофон. Як запрограмувати ключ домофона.

Кожен ключ має свій індивідуальний код, який був вшитий на стадії його виробництва. У разі втрати доводиться зіткнутися з проблемою записи (програмування) ключів. Подібні послуги надає компанія з монтажу і виробництву домофонів.
Вам знадобиться
  • - телефонні апарати;
  • - домофон;
  • - ключі;
  • - номер телефону компанії.
Інструкція
1
Зверніться в компанію, якій можна довіряти. На першому етапі необхідно занести електронний ключ для домофона в пам'ять, це слід зробити після того, як буде здійснено програмування номерів абонентських пристроїв. Таким чином, замок стане реагувати виключно на «свій» ключ, який був заздалегідь занесений в пам'ять пристрою. Завдяки процедурі програмування ключів можна підвищити ступінь безпеки вхідних дверей, тим самим запобігши доступ сторонніх у під'їзд.
2
Як правило, електронні ключі для домофона необхідно програмувати в процесі монтажу пристрою в під'їзді. До того ж, у міру необхідності занесіть в пам'ять домофона нові записи ключів. Після їх програмування занесіть в пам'ять також настройки замка. На цій стадії потрібно встановити час включення електромеханічної установки або відключення електромагніту.
3
Якщо доводиться мати справу з різними видами замків, це значення може значно відрізнятися - від пари секунд до півхвилини. Протестуйте ключ від домофона: пристрій повинен реагувати на певний ключ і не реагувати в разі зіткнення з іншим видом ключа.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, це тільки загальний опис найпоширеніших функцій, налаштувати які можна в процесі запису ключа. Точний список настроюються характеристик системи буде відрізнятися в залежності від моделі та марки домофона.
Корисна порада
Якщо один номер був присвоєний двох трубках, в такому випадку сигнал виклику звучатиме одночасно в двох квартирах. Проте, в такій ситуації хороша чутність не гарантована. Причиною тому служить мале посилення системи або перешкоди, які були викликані паралельним включенням. Слід також врахувати, що при двох одночасно знятих трубках не працює функція дистанційного відкриття дверного замка.