Як відзначити рік весілля. Як оригінально привітати чоловіка з річницею весілля.

Перша річниця весілля - особлива подія для будь-якої молодої пари. Ще свіжі спогади про весільному торжестві, друзі і родичі згадують застілля. Та й самим молодятам хочеться відродити атмосферу свята і знову опинитися в романтичній обстановці, повної щастя і зізнань у коханні. Не випадково рік весілля - третій за популярністю свято у подружжя після золотої та срібної річниці. І відзначити цю першу дату спільного життя потрібно так, щоб потім ще рік було що згадувати.
Інструкція
1
Згідно старовинним звичаєм, за яким кожна річниця подружнього життя має свою назву, перший рік шлюбу - ситцеве весілля. В старовину ця дата відзначалася широко: до молодих приходили в гості родичі і друзі, приносили подарунки, в основному з ситцю: відрізи матерії на сукню і сорочку, постільна білизна, кухонне приладдя. Ви можете відтворити атмосферу старовинного обряду з його символікою і влаштувати вечірку в ситцевому стилі. Або запропонувати своїм гостям дарувати все подарунки з будь-якої тканини, не обов'язково ситцю. До речі, на першу річницю молода дружина зазвичай надягала то ситцеве плаття, в якому була на другий день весілля і яке ще не встигла зносити, оскільки з дня одруження минуло мало часу.
2
У багатьох РАЦСах з'явилася послуга: урочисте святкування річниці весілля. За певну плату молоді знову зможуть відчути себе нареченими. До їхніх послуг будуть прикрашений зал, кулі та квіти, вальс Мендельсона і повторені клятви вірності. Загалом, все, крім повторних штампів в паспорті. На таке торжество можна запросити тих, хто не зміг бути присутнім на весіллі. Якщо відзначати річницю з розмахом, нареченій і нареченому краще вбратися в свої весільні одягу - або купити з нагоди нові.
3
Багато православних пари сьогодні воліють відзначити перший рік своєї весілля вінчанням в церкві. Як правило, це ті, хто з якихось причин не вінчався відразу після РАГСу, або хотів перевірити свої почуття, утвердитися в шлюбі. Правда, закріпити свій союз переб Богом у молодих вийде тільки в тому випадку, якщо горовщіна їх весілля не доводиться на час Посту. Про це краще дізнатися у церкви заздалегідь. Записуються на вінчання теж загодя, особливо, якщо хочуть потрапити до якогось певного священику.
4
Якщо чоловік і дружина - не прибічники гучних гулянь, краще буде влаштувати камерний свято на двох. Сходити в ресторан, на концерт, погуляти по пам'ятних місцях, де колись познайомилися і зустрічалися ... Варто заглянути на вогник і до батьків з обох сторін в цей день, або влаштувати будинку скромне чаювання, запросивши на нього тільки близьких родичів і свідків .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pISf-H0sdSk
Зверніть увагу
- На рік весілля прийнято обмінюватися невеликими подарунками чоловікові і дружині.
Корисна порада
- Якщо у молодят не було весільної подорожі, саме час організувати його в першу річницю весілля. Зрозуміло, про деталі поїздки потрібно буде подбати заздалегідь.
Весілля - головна подія в житті кожної людини, але і перший ювілей спільного життя подія чимало важливе. Відзначити його потрібно належним чином, щоб приємні спогади залишилися на довгі роки не тільки від самого дня річниці, але і від першого спільного року життя. Річницю весілля в один рік - прийнято називати ситцевої весіллям. За старим російським традиціям дружина вбиралася в ситцеве плаття і подружжя дарували один одному по ситцевих хустці. Зараз звичайно такі традиції пішли далеко в століття, але на зміну їм можна придумати свої нові і зробити це подія по- справжньому пам'ятним.
Інструкція
1
Придумайте незвичайний подарунок для вашого коханого або коханої. Це не обов'язково має бути, щось матеріальне. Думаю в таке свято краще подарувати подарунок зі змістом, який символізуватиме вашу любов і відданість.
2
На вечір заплануйте спільний захід, можна відправитися в театр, сходити в кіно. Постарайтеся вибрати який-небудь романтичний спектакль або фільм для перегляду.
3
Після приємного перегляду сходіть повечеряти в який-небудь ресторан. Якщо у вас є спільно улюблене містечко, краще відвідайте його. Це навіє вам приємні спогади давно минулих днів.
4
Якщо у вас фінансове становище справ не дозволяє повечеряти в ресторані. Можна влаштувати романтичну вечерю вдома при свічках. Приготуйте ваші улюблені страви, що стали вже сімейними, і повечеряйте в тісному сімейному колі.
5
Ще один хороший спосіб відзначити річницю весілля - полетіти у весільну подорож. Це дозволить вам відпочити від усієї повсякденної суєти, дасть можливість побути наодинці один з одним. Місце потрібно вибрати виходячи з переваг обох, так щоб обидва з подружжя отримали максимум позитивних емоцій.
Корисна порада
Намагайтеся створити в своїй родині теплу, дружню атмосферу. Сімейний будинок повинен для кожного її члена стати притулком від усіх проблем і негараздів.