Як знайти судно в море. Накреслити курс судна.

Існує декілька способів визначення місцезнаходження судна в море : через комп'ютерну програму і на спеціалізованому сайті. Заздалегідь уточніть регіон плавання і позивний, так як більшість моряків не має можливості з вами зв'язатися з борту корабля.
Вам знадобиться
  • - позивний;
  • - регіон плавання;
  • - назва судна.
Інструкція
1
Якщо ви хочете бачити судно в море в режимі реального часу, необхідно скачати комп'ютерну програму і встановити її. Вона безкоштовна і завантажується з інтернету зі спеціалізованих сайтів судноплавства, наприклад http://gisexpert.ru або http://marinetraffic.com/ais
2
Найчастіше потрібно доповнити ПО супутникової програмою google earth, яку ви знайдете в додатках Google. Затримка інформації становить одну годину. Точність досягається за рахунок передавачів GPS, які постійно відправляють дані про своє місцезнаходження. Подібні системи встановлені на судах вагою більш 299 тонн.
3
Введіть у програмі регіон плавання судна і його позивний, ці дані ви можете дізнатися у компанії, за якою закріплено судно або у члена екіпажу. Висвітиться крапка на карті і спливе коротка інформація про корабель з фотографією. Ви побачите маршрут, можливий курс, швидкість руху, загальну обстановку в море. В базі знаходиться близько 10 000 різних суден. Найбільше станцій, що транслюють інформацію, знаходиться в європейській частині, тому для інших регіонів скористайтеся спеціальними сайтами, де веб-камери транслюють причали портів.
4
Завантажте спеціалізований сайт http://vesseltracker.ru і зареєструйтеся. Вам будуть доступні декілька акаунтів. Безкоштовна обліковий запис дозволить дивитися фотографії з причалів, отримувати невелику інформацію про маршрут (наступні порти). Інформація буде передаватися з затримкою в кілька годин. Платні акаунти надають можливість перегляду в реальному часі, надсилають кілька фотографій, генерують майбутній курс, зазначають, що цікавлять вас суду на карті. Вартість таких облікових записів варіюється від 66,58 євро до 181,25 євро на місяць.
5
Пройдіть в розділ «Порти» або «Кораблі», в залежності від того, по якій інформації вам зручно шукати судно. Проїдьте в списки. Перед вами відкриється меню, де будуть пункти «Очікується», «Відбув», «Карта». Переглядаючи їх, ви отримаєте потрібну інформацію про місцезнаходження судна в море.