Як зробити водневий генератор. водневий генератор для автомобіля своїми руками.

Відрадний генератор - пристрій, що виробляє водень із води на борту автомобіля. Отриманий газ надходить у впускний колектор двигуна, забезпечуючи економію палива і в деяких випадках - збільшення його потужності. У США подібні генератори виготовляються промислово і коштують від 300 до 800 доларів. У російських умовах все потрібно робити самостійно.
Вам знадобиться
  • - поліетиленова каністра;
  • - пластини та електроди;
  • - з'єднувальні дроти;
  • - шланги і хомути;
  • - герметик і стрічка ущільнювача;
  • - силіконова гума.
Інструкція
1
Для створення найпростішого генератора підберіть підходящу ємність для води. Всередину ємності встановіть пластини. Крізь кришку ємності до пластин підведіть електроди. Кришку або зробіть легкознімною, або передбачте в ній герметично закривається отвір для поповнення водою. Також у верхній частині генератора зробіть газовідвідну трубку подачі водню у впускний колектор. Кришка обов'язково повинна герметично закриватися. Застосувавши якісні ізоляційні матеріали між пластинами, ви зменшите втрати електроенергії.
2
При експлуатації отриманого генератора стежте, щоб механічні з'єднання електричних висновків і пластини не розбовтувати. Це може привести до їх нагрівання і навіть искрению, що небезпечно в пожежному відношенні. Корпус генератора повинен бути достатньо міцним, щоб не пошкодитися при трясці. Для додання більшої міцності приклейте до корпусу площині з оргскла або ребра жорсткості з цього ж матеріалу. Для ізолюючої прокладки кришки використовуйте силіконову гуму товщиною 1 мм.
3
Для модернізації отриманого генератора пристосуйте до нього другий резервуар, що кріпиться вище рівня першого. Обидва резервуара необхідно з'єднати двома трубками. Перша - від нижньої частини одного резервуара до нижньої частини іншого, для подачі води. Друга - з'єднує верхні частини резервуарів для відводу газу. При цьому другий резервуар служитиме для зберігання води і газу, а перша - безпосередньо для перетворення води в газ. Крім того, одержуваний газ при переході в верхній резервуар буде сепаруватися від дрібних частинок рідини. Розташування резервуарів повинно бути таким, щоб довжина з'єднують шлангів була мінімальною.
4
Електронний блок управління генератором зберіть самостійно, якщо маються навички в радіоелектроніці. Якщо навичок немає, замовте його фахівцям. Блок управління повинен автоматично змінювати силу струму, що подається на пластини, прямо пропорційно оборотам двигуна. Попередньо дослідним шляхом встановіть потрібну потужність генератора (силу струму на пластинах) на холостих обертах і в режимі максимальної потужності. Це буде відповідно мінімум і максимум потужності генератора. Блок управління повинен брати керуючісигнали зі штатних датчиків автомобіля.
5
Після закінчення установки водневого генератора обов'язково перевірте всі з'єднання шлангів на герметичність. Для цього нанесіть губкою мильну піну на всі місця з'єднань. При цьому будь-який витік дасть про себе знати надувати бульбашками газу. Витік водню впливає не тільки на пожежовибухобезпеку конструкції, а й на факт зменшення витрати палива. Іншими словами, навіть найменша витік здатна викликати негативний ефект - автомобіль почне витрачати підвищену кількість палива.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rUUnvFrox40
Зверніть увагу
Все параметри генератора вам необхідно буде обчислити самостійно стосовно до моделі вашого автомобіля.
Корисна порада
Генератор корисно встановлювати всередині салону автомобіля. Взимку він буде в теплі, що забезпечить хорошу циркуляцію рідини усередині нього. Влітку він не буде надмірно нагріватися, що веде до втрати ККД генератора.