Як вставити flash на сторінку.

Іноді хочеться оживити сайт flash-елементом, додати інтерактивності або руху. Сили прикладені, основне зроблено, чудовий flash-ролик готовий, залишається вставити його на сайт.
Інструкція
1
Додайте свій flash-об'єкт з розширенням swf на ваш сайт або на сайт, підтримує завантаження та використання файлів цього формату.
2
Вставте в html- сторінку код
3
Вивчіть елемент . У ньому classid - це адреса програми, яка буде запускати цей об'єкт, codebase - шлях до папки об'єкта, зазначеного в classid, вирівнювання елемента - align, а width і height, відповідно, ширина і висота flash-ролика.
4
Розгляньте елемент . Він потрібен для передачі параметрів об'єкта. name - це ім'я переданого параметра, а value - його значення. В вищевказаному коді передається параметр movie з адресою flash-ролика і quality з якістю показу.
5
Знайдіть елемент . Він використовується фактично для того ж, що й елемент . Він додається, так як деякі браузери не відображають потрібну інформацію за допомогою елемента . Відповідно, вся інформація дублюється: src - посилання на flash-ролик, quality - якість показу, pluginspage - адреса програми для перегляду, type - тип файлу, width - ширина ролика, height - висота ролика, align - вирівнювання.
6
Визначте і додайте інші необхідні вам параметри, наприклад, фоновий колір для ролика: тощо.