Як провести трасування.

Трасування завершує конструкторське проектування РЕА та визначає лінії, які з'єднують компоненти, складові проектована пристрій. Вона включає певні кроки для виконання програми і зупинки на командах, рядках. Задачі трасування трудомісткі через різноманіття способів технологічного здійснення з'єднань.
Інструкція
1
Використовуйте спеціальну програму для трасування, яка напевно вже є у вашій мережевий операційній системі. Якщо це Windows, то програма називається tracert; в операційних системах GNU/Linux і Mac OS трассировку можна здійснити за допомогою traceroute. При цьому пакетна інформація відправляється по заданому їй адресою. Спеціально встановлюйте нездійсненні параметри доставки, наприклад, занадто малий час життя пакета. Для першого пакета краще встановіть його рівним одній секунді.
2
Простежте за тим, щоб кожен сервер з знаходяться на відрізку від вашого комп'ютера до заданого адреси в обов'язковому порядку зменшив це значення на одиницю. Таким чином, час життя пакета закінчується одразу на першому вузлі маршруту, який після цього автоматично відправить повідомлення про неможливість здійснення доставки пакета, що містить дані. Завдяки цій обставині програма трасування матиме доступ до інформації про перший проміжному вузлі.
3
Збільште життя пакета інформації на одиницю і повторіть спробу. Тепер другий проміжний вузол не зможе відправити його далі і буде змушений послати звіт про недоставку. Повторюйте ці дії, збільшуючи життя пакета на одиницю кожного разу. За допомогою цих дій програма трасування складе список всіх вузлів, що містяться на проміжку від комп'ютера до кінцевого адреси.
4
Перевірте коректне функціонування всіх проміжних пунктів. Якщо програма не отримає повідомлення від одного з пунктів, вона пошле запит з наступним дефектом: номер порту не існує. Коли пакет повернеться, визначивши помилку, це означатиме нормальну роботу вузла. У тому випадку, якщо цього не відбудеться, на вузлі є обрив. Завершіть програму трасування.