Як знайти інтернет-провайдера.

Людина, що звикла до глобальної мережі, не захоче розлучатися з нею і після переїзду в інше місто. Щоб знову відчути себе як вдома, необхідно знайти інтернет-провайдера на новому місці.
Інструкція
1
Якщо ви не переїхали в інше місто назавжди, а прибутку в нього з метою відпочинку чи відрядження, шукати проводового провайдера немає сенсу. Все необхідне для роботи в інтернеті у вас вже є - це мобільний телефон, а провайдером послужить оператор стільникового зв'язку. Необхідність придбання нової SIM-карти виникає в тому випадку, якщо разом з містом ви змінили і регіон, а тим більше, якщо відрядження закордонна (в роумінгу безлімітний тариф не діє, вартість передачі даних дуже висока, а оплата здійснюється в кредит). Перед вибором оператора ознайомтеся з їх пропозиціями та підключіться до того з них, який пропонує найбільш дешевий безлімітний доступ. Перед тим як повертатися додому, обов'язково зламай контракт, щоб кошти перестали зніматися з рахунку. Для підключення телефону до комп'ютера використовуйте кабель або WiFi. Обов'язково правильно налаштуйте точку доступу (APN). При роботі з комп'ютера налаштовувати її необхідно також в комп'ютері.
2
Інший варіант доступу в інтернет для відпочиваючого або відрядженого - використання публічних точок доступу по протоколу WiFi. Уважно ознайомтеся з місцевим законодавством - можливо, воно забороняє підключатися до безкоштовних точок доступу, розташованих в кафе і ресторанах, перебуваючи при цьому на вулиці або в суміжних приміщеннях. Заклади мережі McDonald's вигідно відрізняються від інших: з них зазвичай не виганяють тих відвідувачів, які нічого не купують. Ні в якому разі не підключайтеся до точок, які публічними не є, а відкритими виявилися унаслідок неуважності власників. А в готелях нерідко послуги WiFi надаються за плату, але значно меншу, ніж за мобільний доступ в роумінгу.
3
Переїхавши в інше місто назавжди, придивіться до пропозицій дротових провайдерів. Дізнатися про те, які організації надають послуги доступу в інтернет в місті, в який ви збираєтеся. Почитати відгуки про них можна заздалегідь, ще до переїзду. Опинившись же в місці призначення, уважно огляньте оголошення, розклеєні на вхідних дверях під'їздів, на дверцятах ліфтів і всередині них. Якщо ви побачили рекламу того чи іншого провайдера у своєму під'їзді, значить, цей під'їзд до нього вже підключений. Залишилося тільки порівняти тарифи конкуруючих компаній, вибрати з них найбільш підходящий для вас, зателефонувати і підключитися.
4
ADSL-провайдери, на відміну від своїх конкурентів, які здійснюють підключення через Ethernet, розклеюванням оголошень в під'їздах займаються рідко. Вони обслуговують не окремі будинки, а все місто. Свою рекламу вони розміщують в газетах, транспорті, на радіо, телебаченні та рекламних щитах. Зателефонувавши до служби підтримки такої організації, першим ділом повідомте свій новий номер міського телефону. Консультант зробить перевірку можливості підключення, після чого повідомить вам результат. При позитивному рішенні сміливо викликайте майстра додому і укладайте договір на обслуговування.
Зверніть увагу
Намагайтеся користуватися тільки безлімітні тарифні плани.
У великих містах багатоквартирні будинки часто обслуговуються різними інтернет-провайдерами. І перед мешканцями, які вперше хочуть підключитися до інтернету або бажають змінити тарифний план, постає завдання дізнатися побільше про наявні можливості. Іноді запитання «Який у будинку провайдер?» Спантеличує орендарів квартир.
Вам знадобиться
  • Телефон, список провайдерів міста, комп'ютер, інтернет, коробка цукерок.
Інструкція
1
Пройдіться по поверхах, якщо ви вже живете в цьому будинку. Як правило, провайдери, обслуговуючі дану будівлю, роблять регулярні рекламні розсилки з пропозиціями підключитися і з інформацією про тарифи. Їх буклети розкидають у поштові скриньки або прикріплюють біля вхідних дверей і на поверхах.
2
Прослідкуйте, куди йде дріт з вашої квартири, якщо вона вже підключена до інтернету. Як правило, для забезпечення широкосмугового доступу в під'їздах повинні бути облаштовані щитки або спеціальні ящики, до яких підходять кабелі. Найчастіше на них кріпляться рекламні наклейки з назвою провайдера.
3
Розпитайте сусідів більш молодого віку. Вони можуть дати інформацію, які послуги пропонувалися в будинку.
4
Зверніться в керуючу компанію. Правда, там не зобов'язані давати таку інформацію, тим більше якщо ви не є власником житла. Постарайтеся встановити особистий контакт, зробіть комплімент симпатичною співробітниці. Подаруйте їй невеликий презент і попросіть допомогти в ерундовая питанні - хто провайдер в такому-то будинку. Якщо у вас є талант спілкування, цей варіант не складе для вас праці.
5
Озбройтеся списком провайдерів, які можуть надавати послуги в цьому районі або в усьому місті, і планомірно обдзвоните їх служби по роботі з клієнтами. Якщо компанії використовують call-центри, вийдіть на оператора і дізнайтеся, чи підключений до інтернету такий-то адресу.
6
Уточніть у провайдера за допомогою інтернету, якщо у вас в квартирі вже є можливість підключення. Для цього треба скористатися одним із сайтів, що пропонують встановити WHOIS-інформацію. Це визначення вашого IP-адреси і провайдера за допомогою спеціального протоколу. Як правило, достатньо просто натиснути кнопку «Старт», «Почати» або аналогічну. Якщо для визначення провайдера від вас вимагають ввести IP-адресу, зайдіть на сервіс «Яндекса» - http://internet.yandex.ru/, і вам його визначать в автоматичному режимі. Введіть отриману інформацію і вчитайтеся в результати її обробки. Там з'явиться назва компанії.