Як передати файл на телефон через інтернет.

Існує кілька способів для відправки файлу на стільниковий телефон. Все що потрібно - це вихід в інтернет через телефон і достатня кількість пам'яті на носії для збереження переданого файлу.
Інструкція
1
Увімкніть ваш комп'ютер. Виберете необхідний файл, який потрібно передати на телефон по інтернету. Відкрийте ваш електронну поштову скриньку і натисніть на пункт «Написати листа». Необов'язково писати текст листа. Досить вказати тему повідомлення, щоб користувач, який буде приминати файл, зрозумів, що це лист прийшов від вас і не надає небезпеки. Далі клікніть по кнопці «Прикріпити файл».
2
Тепер на комп'ютері виберіть файл, який потрібно прикріпити, і натисніть «Відкрити». Почекайте деякий час. Натисніть на «Відправити лист». На поштових серверах розмір файлу обмежений і не може перевищувати 20 Мб. Тому файли, які важать більше цього обмеження, що не відправляться.
3
Людині, якій ви відіслали файл, повідомте про те, що лист знаходиться у нього на електронній пошті. Користувач, у свою чергу, повинен відкрити браузер, зайти на e-mail і завантажити присланий вами файл. Ці дії не повинні викликати складності, якщо на телефоні достатньо вільної пам'яті для того, щоб прийняти файл певного розміру.
4
Ще можете скористатися сервісом, що надає відправку швидких повідомлень. QIP, ICQ або Skype цілком підійдуть. Для того щоб відправити з інтернету файл на телефон одержувача, необхідно, щоб на його стільниковому була встановлена програма, аналогічна вашій, і пам'яті в телефоні було достатньо.
5
Запустіть будь-який додаток, яке вам найбільше подобається у використанні. Подивіться, людина, якій ви будете передавати файл, знаходиться в мережі чи ні. Якщо так, клікніть по кнопці «Передати файл». Виберете файл з вашого комп'ютера, клацніть по ньому. Таким чином, ви підтвердите відправку файлу. Зачекайте, поки одержувач, що знаходиться на іншому кінці мережі, погодиться прийняти файл. Коли почнеться відправка, вважайте, що справу зроблено.