Як закрити від загального доступу папку Windows.

Необхідність обмеження доступу до оброблюваних на комп'ютері даними сьогодні усвідомлює практично будь-який користувач. Однак, не бажаючи зіткнутися з труднощами, мало хто приділяє увагу цій проблемі. Між тим, її рішення не обов'язково має на увазі використання програм криптозахисту інформації. Так, закрити від загального доступу папку в Windows можна засобами самої операційної системи.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Запустіть провідник Windows. Це можна зробити, якшо по ярлику, який зазвичай розташований в категорії «Стандартні» розділу «Програми» меню «Пуск». Якщо даного ярлика немає, відкрийте діалог «Запуск програми», вибравши пункт «Виконати» того ж меню. Введіть в текстове поле рядок explorer.exe натисніть Enter.
2
В провіднику знайдіть каталог, який необхідно закрити від загального доступу. Розвертайте вузли ієрархії, відображені в панелі «Папки», починаючи з «Мій комп'ютер». Виділіть потрібний каталог, якшо по ньому мишею.
3
Відобразите діалог властивостей знайденої папки. Клікніть по елементу, виділеному на третьому кроці, правою кнопкою миші. З'явиться контекстне меню. Виберіть у ньому пункт «Властивості».
4
Закрийте папку від загального доступу для локальних і мережевих користувачів. В діалозі властивостей переключіться на вкладку «Доступ». В групі елементів управління «Локальний загальний доступ і безпека» активуйте опцію «Скасувати спільний доступ до цієї папки». Деактивуйте опцію «Відкрити спільний доступ до цієї папки» в групі «Мережевий загальний доступ і безпека». Клікніть по кнопці «Застосувати».
5
Приступите до захисту папки за допомогою шифрування засобами операційної системи. Це запобіжить доступ до її вмісту якого користувача крім увійшов з поточною обліковим записом. Переключіться на вкладку «Загальні» діалогу властивостей. Клікніть по кнопці «Інші ...».
6
Увімкніть шифрування для обраного каталогу. Встановіть опцію «Шифрувати вміст для захисту даних» діалогу «Додаткові атрибути».
7
Почніть процес шифрування даних папки. Натисніть кнопку OK в поточному діалозі. Натисніть кнопку OK в діалозі властивостей. Відобразиться вікно «Підтвердження зміни атрибутів». Виберіть у ньому опцію «До цієї папці і до всіх вкладених папок і файлів» і знову клікніть по кнопці OK.
8
Очікуйте завершення процесу шифрування вмісту папки. Індикатор прогресу виконання завдання буде відображатися в діалозі «Застосування атрибутів ...».