Як бути здоровою і щасливою.

На жаль, іноді по-справжньому оцінити здоров'я може тільки людина, що зіткнувся з тією чи іншою хворобою. Він напевно вже знає, що своїм здоров'ям потрібно займатися. Що потрібно знати для того, щоб хвороби якомога рідше затьмарювали наше життя?
Вам знадобиться
  • 1. Здорова їжа
  • 2. Світлі думки
  • 3. Самомасаж
  • 4. Танець
  • 5. Сон
Інструкція
1
Слідкуйте ретельно за тим, що ви їсте. Адже, як говориться в одній приказці, ми - це те, що ми їмо. Намагайтеся, щоб їжа хоча б не шкодила вашому організму. До речі, готуючи для себе або для інших необхідно заряджати їжу своєї доброї енергією. І це не порожні слова. Така їжа завжди буде не тільки смачніше, але й корисніше. Також частіше прислухайтеся до свого організму, бо тільки він здатний знати, що особисто для вас буде корисніше.
2
Не допускайте поганих думок. Вони притягують різні біди. Крім того, вони не дають вам думати ні про що хороше. Робіть добро іншим людям і не сумнівайтеся, що воно до вас повернеться. Такий основний секрет молодості і гарного настрою. До речі, є також завжди необхідно з апетитом і хорошим настроєм.
3
Не забувайте про користь самомасажу. Це дуже корисна процедура, яка важлива не тільки для здоров'я, але і для гарного настрою. Особливо корисний масаж вранці. Коли ви тільки прокидаєтеся, гладьте своє обличчя, вуха, плечі і т.д. Також не нехтуйте контрастним душем вранці.
4
Танцюйте. Для цього зовсім необов'язково бути дуже хорошим танцюристом. Просто приходьте додому після роботи, і починайте танцювати. Так ви допоможете не тільки своєму тілу, а й душі.
5
Добре висипайтеся. У людини, що страждає безсонням, завжди погане самопочуття і настрій. Тому необхідно боротися з цією недугою. Чарівною силою володіють хороші спогади, які допоможуть вам швидко засинати і прокидатися бадьорим і відпочив.