Як заробити гроші на лісі.

Дохід можна отримати з користю для здоров'я. Наприклад, відправитися в ліс за його багатими ресурсами, а потім заробити на їх продажу. Екологічно чисті продукти можна здати в спеціальному пункті прийому або продати самостійно кінцевому покупцеві.
Інструкція
1
Вирушайте в ліс, щоб зібрати ягоди. У лісовій місцевості росте суниця, малина, костяниця, брусниця, чорниця. Якщо поблизу с вашим місцем проживання є спеціалізований пункт прийому ягід, можна протягом сезону ходити в ліс і здавати зібрані ягоди в цей пункт. У разі відсутності такого місця, ви зможете продати ягоди самостійно. При першому варіанті ви швидше будете реалізовувати ласощі, зате при другому варіанті вас чекає більший розмір прибутку. Майте на увазі, що для торгівлі на ринку необхідно зареєструватися як індивідуальний підприємець, інакше ваша діяльність буде незаконна.
2
В'яжіть віники з берези, дуба і навіть хвойних дерев. Починати це робити можна з травня, а закінчувати в вересні. Віники ви завжди зможете продати любителям російської лазні. Дубовий віник коштуватиме дорожче, ніж віник з березових гілок. На любителя може припасти віник з ялиці. Подбайте про те місце, де можна розвісити віники для їх сушки. Для цих цілей можна використовувати, наприклад, гараж, а також велику засклену лоджію або балкон.
3
Збирайте гриби. Цей варіант заробітку підходить тільки для тих, хто відмінно розбирається в грибах. Якщо ви сумніваєтеся у своїх знаннях, краще залиште це заняття більш досвідченим грибникам. Пам'ятайте, що при збиранні грибів з ними потрібно поводитися акуратно і зрізати гриби спеціальним невеликим ножем. Гриби ростуть в лісі до пізньої осені. Найбільше виростає їх після рясного дощу.
4
Зверніть увагу на лікувальні та корисні трави і плоди. До таких можна віднести, наприклад, плоди шипшини, мати-й-мачуху, ромашку, чистотіл. Всі ці рослини, що ростуть в лісі, екологічно набагато чистіше. Майте на увазі, що в міській зоні трави краще не збирати. Шкоди від них може бути більше, ніж користі.
5
Збирайте горіхи. В лісі з горіховими чагарниками можна набрати корисні ласощі - лісовий горіх. На жаль, горіхи бувають не щороку. Почекайте, коли горіхи з зелених та м'яких перетворяться в коричневі, зберіть їх в мішок і розкладіть для сушки на горизонтальній поверхні. Горіхи можна продавати так само, як і ягоди, то є і в пунктах прийому, і самостійно.
Заробити на лісі можна двома способами: взяти лісову ділянку в оренду та вирощувати на ньому деревину мають попит порід або придбати ділянку у власність і здавати його потім в оренду. І в тому, і в іншому випадку це буде досить затратно, як за часом, так і по грошах. Проте надалі ліс може дати можливість стабільного і високого доходу.
Інструкція
1
Який би спосіб заробітку на лісі ви не вибрали, вам належить придбати лісову ділянку у власність або в оренду. Відповідно до Лісового кодексу, це робиться через аукціон (за винятком деяких випадків). Для участі в аукціоні подайте заявку з додатком документів про вашу компанію (якщо ви подаєте заявку від юридичної особи) та заплатити завдаток. Такі аукціони проводять державні чи муніципальні органи, уповноважені розпоряджатися лісом у вашому регіоні. Інформацію про проведення аукціонів можна знайти на їх сайтах або в пресі.
2
Якщо ви перемогли на аукціоні або якщо ніяких заявок крім вашої не було, укладіть договір оренди або купівлі-продажу лісової ділянки. Його готує державний чи муніципальний орган, який проводив аукціон, за затвердженою державою формі. Оскільки ліс є нерухомістю, договір реєструється в органах Росреестра. Після реєстрації право власності або оренди лісової ділянки переходить до вас.
3
Якщо ви хочете зайнятися заготівлею було попиту сортів деревини, придбайте насіння або саджанці. Перше дешевше, однак результату ви дочекаєтеся не так швидко. Для вирощування дерев необхідний догляд за ними, для чого необхідно найняти фахівця. Якщо мета посадки дерев - отримання деревини, то насіння або саджанці необхідно розташувати за схемою одне дерево на один квадратний метр. За 10 років дуби, приміром, можуть вирости висотою в 4 метри.
4
Набутий лісову ділянку можна здавати в оренду іншим особам. Для цього необхідно укласти договір оренди в письмовій формі. Можна скористатися формою, затвердженою державою. Важливо, щоб у договорі було присутнє його істотна умова - предмет договору. Лісова ділянка має бути описаний належним чином із зазначенням його кадастрового номера, площі, категорії земель. Вкажіть також розмір орендної плати. Після цього договір реєструється в органах Росреестра, для чого необхідно представити сам договір, документи сторін (паспорти чи документи юридичних осіб), документи на лісову ділянку. Пам'ятайте також, що на власника лежить зобов'язання по сплаті земельного податку.