Як написати електронний повідомлення.

Електронна пошта дозволяє користувачам обмінюватися між собою безкоштовними повідомленнями. Доставка таких листів одержувачу займає всього кілька хвилин і не залежить від місця проживання відправника. Для того щоб написати електронний повідомлення , необхідно виконати кілька нескладних дій.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету;
  • - власний ящик електронної пошти.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт тієї поштової служби, де зареєстрований ваш e-mail. Якщо e-mail має вигляд name@yandex.ru, name@ya.ru або name@narod.ru, перейдіть на сайт http://www.yandex.ru. Щоб увійти в пошту типу name@mail.ru, name@bk.ru, name@list.ru, name@inbox.ru, перейдіть на http://www.mail.ru. Для входу в електронну скриньку виду name@rambler.ru відкрийте сайт http://www.rambler.ru.
2
Впишіть логін і пароль у відповідні поля, які знаходяться в спеціальному блоці під заголовком «Пошта», після чого натисніть кнопку «Увійти».
3
Клацніть по значку з написом «Написати», розташованому у верхній частині екрана. Дочекайтеся повного завантаження форми для складання нового повідомлення.
4
В полі «Кому» введіть електронну адресу одержувача. Для відправлення листа декільком одержувачам напишіть кілька поштових адрес через кому і пробіл.
5
Якщо потрібний e-mail збережений в «Контактах», клацніть по зображенню чоловічка в правій частині поля «Кому». У полі вікна, що з'явилося надрукуйте перші кілька букв прізвища, імені чи поштової адреси потрібної людини.
6
Виберіть потрібний контакт із списку та натисніть кнопку «Додати», після чого вибраний e-mail з'явиться в полі «Кому». Щоб додати кількох одержувачів, виконайте процедуру додавання адрес зі списку контактів ще кілька разів.
7
Якщо вам необхідно відправити цей лист яким-небудь одержувачам просто для ознайомлення, впишіть або додайте з адресної книги потрібні адреси електронної пошти в поле «Копія».
8
Придумайте назву листи і напишіть його в розділі «Тема». Потім в самому великому полі форми надрукуйте текст самого повідомлення.
9
Якщо ви хочете разом з листом відправити ще картинку або документ, натисніть на кнопку «Прикріпити файли». У вікні виберіть потрібний файл і клацніть по кнопці «Відкрити».
10
Щоб позначити повідомлення як важливе, натисніть на напис «Поставити мітку» і виберіть пункт «Важливі». Тепер лист в поштовій скриньці одержувача буде відзначено червоним прапорцем.
11
Натисніть на кнопку «Відправити».