Як робити новорічні вироби з паперу.

Новий рік - час казок і чудес. А ще це добрий сімейне свято, яке прийнято проводити разом з рідними та близькими. А що якщо об'єднати ці обидві складові і разом з дітьми зробити красиві новорічні падлюка з паперу, якими можна прикрасити квартиру і ялинку? Наприклад, казкові повітряні сніжинки. А допоможе вам у цьому чудова і нескладна техніка «квіллінг» - «бумагокручение».
Вам знадобиться
  • Папір для принтера (вона більш щільна, ніж звичайна кольоровий папір, і краще тримає форму) білого і блакитного кольору, ножиці або канцелярський ніж, олівець, клей і зубочистка.
Інструкція
1
Наріжте папір рівними смужками шириною від 5 до 10 мм. Це зручно зробити за допомогою лінійки і канцелярського ножа. Якщо ви робите сніжинку з дітьми, використовуйте безпечні ножиці.
2
Акуратно обріжте зубочистку з одного боку, а потім канцелярським ножем зробіть щілину в її середині.
3
Один кінець паперової смужки закріпіть в щілини зубочистки і накрутіть всю смужку навколо неї. Можна скрутити папір і руками.
4
Зробіть необхідне для сніжинки кількість скручених смужок: 18 білих і 18 блакитних. Закріпіть кінці смужок, приклеївши їх акуратно до кружечками.
5
Починаємо формувати сніжинку. Візьміть 6 білих частин сніжинки; їх потрібно затиснути великим і вказівним пальцями з одного боку, щоб вийшла форма крапельки. Зберіть їх в квітка - склейте між собою.
6
Візьміть 6 елементів іншого кольору; їм потрібно надати форму ромба (очі). Для цього защіпніте кружечки з двох сторін. Приклейте отримані ромби між білими пелюстками сніжинки.
7
Приклейте до білих пелюстках 6 блакитних кіл, не надаючи їм ніякої форми.
8
Знову надайте кружечками форму крапельок і приклейте їх до кожного ромбики з двох сторін (вони заповнять простір між ромбами і колами). Всього вам знадобиться 12 «крапельок».
9
Останні 6 блакитних кружечків защіпніте як ромби, але при цьому зробіть невеликий вигин-хвилю. Приклейте між білими «крапельками».