Як вирватися із замкнутого кола. Як вийти із замкнутого кола психологія.

День у день, з тижня на тиждень, з місяця в місяць ... Так проходить життя в суєті. Якщо нічого не змінювати, то через якийсь час людина може просто зійти з розуму, кинути все в одну мить або нажити депресію. Щоб цього не допустити, потрібно діяти.
Інструкція
1
Навчіться робити перепочинку. Без цього неможливо тверезо дивитися на життя. Одним достатньо відпустки раз на рік, а інші щомісяця відводять певну кількість часу для того, щоб відновити сили й оцінити все, що відбувається.
2
Регулярно відпочивайте, навіть якщо справ безліч. Виділяти час для відпочинку - закон. Якщо вчасно цього не робити, то втома буде накопичуватися і впливати на життєві рішення. Коли людина втомився, він не може щось міняти - він діє автоматично і не замислюється.
3
Коли відчуваєте, що потрібно щось змінювати у своєму житті, але не можете зрозуміти, що саме, попросіть ради у одного. Свіжий погляд з боку допоможе вам побачити вашу ситуацію в іншому світлі. Тільки спочатку налаштуйтеся не відкидати рада, а поміркувати над ним.
4
Якщо потрібно докласти зусиль для того, щоб вирватися із замкнутого круга , а у вас вже не вистачає на це енергії, попросіть про допомогу. Немає нічого ганебного в тому, щоб скористатися допомогою близької людини, особливо якщо це може буквально врятувати вам життя.
5
Поміняйте своє ставлення до життя. Якщо ви живете або робите щось так, як не зручно вам, але влаштовує інших - це неправильно. Своїм життям ви вправі розпоряджатися самостійно. Навчіться відстоювати свої права і точку зору. Дайте іншим зрозуміти, що не будете покірно підкорятися їм тільки тому, що їм цього хочеться.
6
Навчіться помічати щастя. Іноді люди настільки звикають до того, що мають, що навіть не замислюються над тим, що хтось про це і мріяти не сміє. Вони розучилися цінувати прекрасні миті і радіти їм - не дозволяйте собі так ставитися до того, що вас оточує.
7
Коли в житті повторюються день у день одні й ті ж події, і вона стає тужливої, повсякденною і нудною - саме час відволіктися. Напевно у вас є давня мрія чи те, що хотілося б спробувати. Зробіть це і відчуєте радість. Можливо, нові з'явилися сили надихнуть вас на нові зміни, і ви назавжди забудете, що таке жити второваною дорогою.