Як поміняти колодки. Як поміняти гальмівний шланг.

Одна з основних систем в автомобілі - гальмівна. І дуже важливо стежити за тим, щоб всі деталі, що зношуються в ній оперативно замінялися. Особливо це стосується гальмівних колодок. Адже саме від них залежить безпека руху автомобіля. Чи можна поміняти їх самостійно? Можно.
Вам знадобиться
  • -комплект колодок;
  • -кусочек дроту для підвіски супорта;
  • -Інструменти;
  • -хороше настрій.
Інструкція
1
Для початку потрібно послабити колісні гайки. Потім підняти домкратом і зафіксувати автомобіль. Під колеса, які залишаються стояти на підлозі, потрібно покласти відкати, щоб авто не покотилося. Тепер можна знімати колеса. Пам'ятайте, що відгвинчування гайок проводиться проти годинникової стрілки.
2
Щоб зняти колесо, потрібно спочатку від'єднати гальмівний шланг від опорного кронштейна. Потім отгибается зовнішня скоба, що утримує колодку. Звідти дістається циліндр. Перевірте гальмівний диск на предмет появи тріщин і інших дефектів. При заміні колодок головне не пошкодити гальмівні трубки.
3
Все поверхні - і гальмівного диска, і колодок - обов'язково повинні бути чистими і сухими. Спочатку встановлюється внутрішня колодка, а потім - зовнішня. Вставляємо скобу назад, потім заглушки.
4
Тепер потрібно поставити колесо назад на місце і прикрутити його. Зараз вже за годинниковою стрілкою. Аналогічним способом змінюються колодки на інших колесах.
5
Залишилося тільки трохи прикатать колодки , кілька разів натиснувши на педаль гальма, щоб колодки притиснулися до гальмівного диска. І перевірити гальмівну рідину в бачку. Все в порядку? Можна їхати!
Корисна порада
Якщо ви міняєте колодки вперше, краще взяти з собою компанію з досвідчених друзів-автомеханіків.