Як вставити обкладинку в iTunes. Як поставити обкладинки до альбомів в itunes.

Через деякий час після придбання того чи іншого гаджета фірми Apple покупець знайомиться з такою програмою, як iTunes. З її допомогою можна навести порядок в музичних файлах, розклавши все по альбомах і відсортувавши за виконавцями, а заодно і створити для себе красиво оформлену медіатеку.
Інструкція
1
Якщо ви ще не зареєстровані в iTunes, скачайте програму з офіційного сайту Apple і встановіть на ваш комп'ютер. Щоб спростити подальший процес прикріплення обкладинок до файлів, займіться спочатку організацією всієї музичної бібліотеки. Намагайтеся вибрати потрібні треки, видаліть ті, що ви не слухаєте, розкладіть все по альбомах. Для окремих треків можете створити папку, а потім скинути їх у неї.
2
Отже, альбоми, розсортовані по папках, завантажуйте в iTunes. До речі, зручніше завантажувати не відразу всі файли, а альбом за альбомом. Додавайте музику, просто перетягнувши її у вікно програми. Крім того, ви можете натиснути меню «Файл», а потім клікнути на графу «Додати папку в медіатеку». Принципової різниці між двома цими способами немає. Використовуйте той, що найбільш простий для вас.
3
Після додавання музичних альбомів займіться налаштуванням їх зовнішнього оформлення. Наприклад, ви можете впорядкувати їх по сітці, розташувати за жанром, році, назві або рейтингу, в порядку убування або зростання.
4
Для редагування назв виконавців, альбомів і багато чого іншого скористайтеся спеціальною програмою або проведіть цей процес вручну. Варто відзначити, що робота з програмою значно скоротить час налаштування. Якщо ви вибрали другий спосіб, тоді відкрийте iTunes, клікніть по файлу правою кнопкою миші і виберіть розділ «Інформація». У ньому заповніть необхідні поля.
5
Після додавання музичних файлів і підписання тегів ви побачите на робочому столі програми повністю сформовані альбоми. Їм не вистачатиме лише обкладинки. Тепер ви можете зробити двома способами. При виборі першого всю роботу за вас зробить iTunes, тобто він автоматично підбере обкладинки, орієнтуючись на зазначені вами дані про альбоми та виконавців. Все оформлення в цьому випадку буде скачиваться з офіційного сайту програми. Однак для цього у вас повинна бути реєстрація в системі. Здійсніть вхід в натисніть кнопку «Завантажити обкладинки». Крім того, обкладинки можна самостійно завантажити з інтернету. Вставте їх, клікнувши правою кнопкою по альбому, вибравши рядок «Інформація», а потім вкладку «Обкладинка».