Як завантажити аватар в ICQ.

Користувачі давно звикли, що на різних сайтах особистий профіль можна доповнити оригінальним аватаром . У програмах для спілкування в реальному часі - ICQ або QIP - теж можна завантажити мініатюрне зображення, яке буде характеризувати автора. Зробити це можна кількома способами.
Інструкція
1
Описані дії підійдуть як для додатка QIP, так і для ICQ. Запустіть програму і введіть логін і пароль. У головному вікні знайдіть на панелі інструментів значок у вигляді листа паперу з буквою «i» і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Відкриється нове діалогове вікно. Якщо ви затримаєте на вказаному значку курсор на кілька секунд, з'явиться підпис-підказка «Показати/змінити мої дані».
2
У лівій частині вікна будуть міститися розділи меню, а над ними - поле з написом "no icon". Саме воно і призначене для вашого аватара. Натисніть на кнопку «Завантажити значок», розташовану одразу під порожнім полем. У вікні "Відкрити" виберіть картинку, яка буде служити вашим аватаром.
3
Враховуючи те, що стандартна колекція картинок в програмах обмежена, можливо, ви захочете використовувати власне зображення. Для цього вкажіть у вікні директорію, в якій збережено користувальницька картинка. При створенні або виборі аватара пам'ятайте, що підійде лише зображення заданих пропорцій. Мінімальний розмір аватара 15х15 px, а максимальний - 64х64 px.
4
Після того як вкажете, яке зображення повинно служити аватаром, натисніть на кнопку "Відкрити", обрана картинка відобразиться в поле. Натисніть на кнопки «Зберегти» і «Закрити» в нижній частині вікна.
5
Існує й інший спосіб додавання аватара. Відкрийте вікно повідомлень для будь-якого користувача зі списку. У нижній частині вікна розташована панель інструментів. Двічі клікніть лівою кнопкою миші в лівій частині панелі в поле з написом "no name".
6
Відкриється вікно, в якому вам необхідно буде вказати шлях до зображення, яке стане вашим аватаром. Вибравши потрібну картинку, натисніть на кнопку "Відкрити", через секунду-другу зображення в поле оновиться і відобразиться вибраний вами аватар.