Як записати фільм з телевізора на DVD.

Для здійснення запису фільму з телевізора на DVD переконайтеся, що в ньому є сама функція запису. Називається такий апарат DVD-рекордером. Багато DVD-рекордери забезпечені вбудованими жорсткими дисками, але можна записати фільм і на звичайний DVD-диск.
Інструкція
1
Підключіть DVD до телевізора за допомогою роз'ємів, які дозволяють проводити запис. Переконайтеся, що відео- і аудіовиходи на телевізорі з'єднані з відео- та аудіовходами на DVD-рекордери. Якщо у вас на телевізорі роз'єм типу SCART, зверніть увагу, що їх може бути два: один для відтворення (позначений піктограмою у вигляді кружка зі стрілкою всередину), інший для запису (піктограма буде виглядати у вигляді кружка зі стрілкою назовні). Обов'язково підключіть до свого рекордеру обидва роз'єми, інакше записувати ви не зможете.
2
Вставте в DVD-рекордер диск. Виберіть тип диска в залежності від того, чи будете ви зберігати запис назавжди або хочете просто один раз подивитися, а потім записати на цей диск інший фільм. DVD-R дозволить вам один раз записати фільм, а DVD-RW можна перезаписувати кілька разів.
3
Проведіть пробний запис для того, щоб переконатися, що все підключено правильно і записуються і звук, і зображення. Для цього краще скористайтеся перезаписуваним диском.
4
Якщо ви будете дивитися під час запису цей же фільм, тоді дочекайтеся, коли він почнеться, і просто натисніть кнопку запису. Якщо ж під час трансляції фільму вас не буде вдома, або ви хочете дивитися другий канал, запрограмуйте свій DVD-рекордер на запис по часу початку і закінчення фільму.
5
На якість запису великий вплив робить вхідний сигнал. Налаштуйте антену таким чином, щоб показник вхідного сигналу був на максимумі. Тоді запис буде без перешкод, мерехтінь і спотворень. При записи на вбудований жорсткий диск рекордера можливість перегляду на іншому носії відсутній, але якість запису буде трохи краще, ніж на DVD-диску.
Корисна порада
Якщо ви хочете записати фільм з телевізора без реклами, вам доведеться дивитися цей фільм при записи, а під час реклами ставити запис на паузу.