Як почистити клавіатуру.

У житті кожного активного, навіть самого акуратного користувача комп'ютера з'являється проблема - клавіатура стає дуже брудною. Іноді це призводить до відмови деяких кнопок або навіть повного припинення роботи клавіатури. Ледачі відразу йдуть в магазин за новою клавіатурою. Цей варіант хороший, якщо ви віддаєте перевагу звичайні клавіатури рублів за 250 без додаткових функцій. Але якщо ваша клавіатура вам вже як рідна, є кілька рекомендацій по її очищенню.

Вам знадобиться

Спирт Миючий засіб Маленька хрестова викрутка Серветки Ємність для води

Інструкція
1

Для початку протріть зовнішні деталі клавіатури. Робити це можна будь-якою тканиною, попередньо змочивши її спиртовмісним розчином. Зверніть увагу, що шматочки тканини не повинні забиватися під клавіші, а спирт текти на плату клавіатури.

2

Переверніть її, і ви побачите кілька (від 6 до 16) шурупів, що скріплюють дві частини клавіатури. По черзі відкрутіть їх все і приберіть в будь-яку ємність, щоб не втратити. Тепер акуратно відокремте частини один від одного. Робити це необхідно, тримаючи клавіатуру верх ногами, тому що в більшості моделей після зняття кришки кнопочки не будуть кріпитися ні до чого. Зверніть увагу, що провід, що виходить з клавіатури, кріпиться не до кришок, а до самої робочої платі. Тепер відокремте плату від кришок і акуратно протріть її, заздалегідь приготовленою ганчірочкою без ворсу, змоченою очисним засобом без спирту. Можна використовувати засоби для очищення РК або плазмових панелей.

3

Обидві кришки разом з клавішами покладіть в тазик із заздалегідь приготовленим розчином, до складу якого входять: вода, будь-який засіб для миття посуду. Промийте всі деталі і покладіть їх сушити на рушник або іншу тканину. Увага: не використовуйте батарею для сушіння корпусу клавіатури - його може повісті. Перед збором клавіатури переконайтеся, що всі елементи абсолютно сухі, інакше може статися замикання, в результаті якого клавіатура буде безнадійно зіпсована.

Зверніть увагу

Плата чутлива до їдким рідин, тому при її протиранні не слід витрачати багато засоби.