Як налаштувати комп'ютер для перегляду фільму на телевізорі. Bycnherwbz налаштування звуку ati control.

Якщо ви вважаєте за краще дивитися фільми в хорошій якості на великому екрані, але вас лякає покупка дорогого Blue-Ray програвача, використовуйте замість нього стаціонарний комп'ютер або ноутбук. Для забезпечення якісної роботи такого тандему необхідно правильно підключити та налаштувати обидва пристрої.
Вам знадобиться
  • - кабель передачі відеосигналу.
Інструкція
1
Почніть з вибору каналу, через який буде здійснюватися з'єднання комп'ютера з телевізором. Найчастіше цей вибір визначається наявністю вільного роз'єму на відеокарті. Іноді розумніше перепідключити монітор до іншого порту, щоб з'єднати відеоадаптер з телевізором через цифровий канал.
2
Придбайте кабель з потрібними портами. Найчастіше можна зустріти два типи з'єднань: DVI-HDMI і DHMI-HDMI. Підключіть телевізор до відеоадаптера комп'ютера або ноутбука. Увімкніть ПК і дочекайтеся завантаження операційної системи.
3
Тепер увімкніть телевізор і відкрийте меню налаштувань цього пристрою. Знайдіть пункт «Пріоритетний джерело сигналу». Виберіть той порт, який в даний час підключений до комп'ютера.
4
Тепер вам залишилося вибрати параметри роботи відеоадаптера. Для початку відкрийте меню налаштувань пристрою. Зазвичай за потрібні параметри відповідають програми ATI Control Center і Nvidia Control Panel. Знайдіть пункт "Контроль декількох дисплеїв» та активуйте параметр «Режим багатодисплейну продуктивності».
5
Відкрийте меню «Властивості екрану» або «Підключення до зовнішнього дисплею». Виділіть іконку монітора або телевізора і виберіть параметр «Зробити цей дисплей основним». В якості головного екрану краще використовувати монітор, тому що саме на ньому будуть запускатися всі програми.
6
Тепер виділіть другому іконку і активуйте функцію «Розширити на цей екран». Важливо розуміти, що передача різного зображення на два дисплеї дає сильне навантаження на відеоадаптер. Якщо ви маєте справу з порівняно слабким пристроєм, краще виберіть режим роботи «Дублювання». У такому випадку на обидва екрани виводитиметься ідентична картинка.