Як передати файл з телефону Samsung на комп'ютер. Як з телефону samsung скопіювати вміст sim карти на комп'ютер.

Надіслати файли з мобільного телефону можна різними способами. Найчастіше для з'єднання телефону з комп'ютером використовують USB-кабель. Це найбільш оптимальний, але далеко не єдиний метод.
Вам знадобиться
  • - USB-кабель;
  • - Bluetooth-адаптер;
  • - картрідер.
Інструкція
1
Здійсніть з'єднання мобільного телефону з комп'ютером. Дочекайтеся поновлення конфігурації пристроїв. Виберіть режим роботи «USB-накопичувач», якщо це дозволяють зробити функції пристрою.
2
Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і перейдіть до вмісту пам'яті телефону. Скопіюйте необхідну інформацію на жорсткий диск або інший носій.
3
В тому випадку, якщо телефон не визначається як flash-карта, встановіть програму Samsung PC Suite. Запустіть цю утиліту, попередньо підключивши телефон до комп'ютера. Відкрийте меню «Синхронізація» і виберіть напрямок передачі файлів. У вашому випадку слід вказати параметр «Телефон-комп'ютер».
4
Після отримання доступу до пам'яті мобільного пристрою скопіюйте потрібні дані. За допомогою програми PC Suite ви також можете створити резервну копію інформації, що зберігаються на SIM-картці та в пам'яті телефону.
5
Копіювати інформацію з пам'яті телефону можна з використанням Bluetooth-адаптера. Придбайте цей пристрій, якщо у вас немає відповідного USB-кабелю. Підключіть адаптер до комп'ютера і обновіть драйвери для цього обладнання.
6
Увімкніть вбудований Bluetooth-модуль телефону. Виконайте синхронізацію пристроїв і скопіюйте потрібні файли за допомогою програми PC Suite.
7
Якщо ваш телефон підтримує роботу з flash-картами, вставте накопичувач потрібного формату в апарат. Перемістіть дані з пам'яті телефону на флешку. Для цього використовуйте клавіатуру мобільного пристрою.
8
Тепер підключіть flash-карту до картридеру. Можна використовувати як зовнішній пристрій, так і інтегрований картрідер, що входить до складу багатьох сучасних ноутбуків. Обов'язково переконайтеся в сумісності використовуваної флешки з цим пристроєм читанні карт пам'яті. Скопіюйте необхідні файли. Вийміть накопичувач і знову підключіть телефон.