Як почистити рибу. Як чистити луску в квартирі.

Риба - один з найцінніших гастрономічних продуктів. Вона є одним з головних героїв Середземноморської кухні. У багатьох східнослов'янських країнах страви з риби є обов'язковими на головні християнські свята. Але в будь-якій історії з приготуванням риби є неприємний момент - це чистка риби. Якщо рибу чистять в квартирі або в будинку, то після потрібно багато часу, щоб привести робоче місце в порядок, так як луска летить на всі боки. Є простий спосіб цього уникнути.
Вам знадобиться
  • Велике відро або глибокий таз
  • Холодна вода
  • Овощечистка
Інструкція
1
Для чистки невеликої кількості дрібної риби ви можете розташуватися на кухні. Для цього на стільниці поряд з мийкою встановіть таз з водою. Вода повинна бути холодною, але в той же час комфортної для вас температури.
2
Промийте рибину під струменем води, потім цілком занурте в тару з водою.
3
Почніть чистити рибу овощечисткой прямо під водою по напрямку від хвоста, утримуючи її однією рукою. Так вся луска залишиться під водою і не розлетиться.
Зверніть увагу
Вода повинна бути холодною, так як гаряча в такому випадку помутнеет.Плавнікі і зябра при необхідності видаліть вже після чистки риби від луски на обробній дошці, щоб уникнути порезов.Все інструменти і будь-яку тару, в якій ви чистили рибу, після завершення роботи необхідно обробити миючим засобом, відповідним для того чи іншого матеріалу, з якого виготовлені ваші відро, таз, овощечистка. Поверхня столу або ванною так само слід обробити дезінфікуючим засобом в будь-якому випадку після закінчення работи.Овощечітска набагато безпечніша, ніж нож.Для чистки риби необхідно мати окрему овощечистка, яку ви не будете використовувати ні для чого другого.Не зливайте воду з лускою в отвір водопровідної труби, зливайте воду з лускою тільки в унітаз.
Корисна порада
По можливості для чистки риби використовуйте овощечистка з лезом, розташованим уздовж рукоятки. Така овощечистка значно зручніше в цьому випадку. Для чистки великої кількості риби крупного розміру скористайтеся ванною кімнатою.
Багато людей вважають за краще не возитися з рибою, помилково вважаючи, що чистити її занадто складно. Однак, маючи в своєму розпорядженні добре заточений ніж, ножиці і скребок для риби, зробити це буде легко і просто.
Інструкція
1
Підготовка: Наберіть води в досить глибоку ємність, щоб можна було помістити всю рибу цілком.
2
Гарненько промийте рибу під проточною холодною водой.Іногда радять класти рибу на кілька хвилин у гарячу воду, проте, це не завжди правильно і застосовно, тільки якщо збираєтеся знімати луску і шкіру разом.
3
Відокремте голову із зябрами, плавники і, якщо це необхідно, хвіст. Легше і зручніше це зробити звичайними ножицями. Трохи відведіть плавники в сторону і відріжте їх.
4
Для того щоб позбутися від хребта, (наприклад, якщо обробляє оселедець) розкладіть рибу вниз черевом, натиснете на хребет і переверніть її. Великі пальці просуньте під хребет і акуратно витягнете його, біля хвоста відріжте.
5
Розкрийте черево і вичистіть нутрощі разом з кров'ю під хребтом. Все це бажано робити на папері або на газеті. Оскільки патрання - вельми брудне заняття.
6
Очистка: В деяких випадках луску потрібно зняти разом з шкірою, тоді зробіть поздовжній надріз вздовж хребта і акуратно, повільно руками зніміть шкіру разом з лускою від голови до хвоста. Слідкуйте, щоб разом з шкіркою відмежовувалася м'ясо. Таке буває з мороженої або не зовсім свіжою рибою.
7
Якщо шкірку необхідно залишити, наприклад, Ви хочете отримати при смаженні золотисту скоринку, тоді вам буде потрібно спеціальний скребок для риби, покладіть рибу в ємність з водою, щоб очищена вами луска не розлітається по всій кухні. Воду потрібно періодично міняти.
8
Візьміть рибу за хвіст, плавно проводите скребком з одного боку рибини проти зростання луски, тобто від хвоста до голови, трохи натискаючи на скребок. Потім повторіть маніпуляції на іншій стороні.
9
Коли закінчите очистку і переконайтеся, що лусочок більше не залишилося, ще раз промийте рибу під проточною водою.
Корисна порада
Не тримайте свіжу рибу занадто довго поза холодильної камери.Еслі готувати рибину в день покупки ви не збираєтеся, то все одно бажано відразу випатрати нутрощі і вирізати зябра, т.к. це найбільш вразливі місця, саме там найчастіше починають розмножуватися бактеріі.Перед тим як покласти рибу в холодильник, її необхідно обмити і просушити, промокнув папером.