Як виміряти розмір ноги дитини. Як дізнатися розмір взуття дитині.

Не завжди представляється можливість взяти малюка з собою в магазин за покупками. Але перш, ніж купити взуття для дитини , вам потрібно знати розмір його ноги . Можна дізнатися параметри його ніжки за допомогою простих методів.
Інструкція
1
Щоб виміряти ніжку малюка, поставте її на чистий аркуш паперу і обведіть контур стопи. Робіть це ближче до вечора, т. К. Навіть у маленьких дітей нога до кінця дня може трохи набрякати, так ви отримаєте більш точні цифри. Коли ви прийдете в магазин і підберете взуття, прикладіть устілку від цієї моделі на контур ноги вашого малюка. Майте на увазі, що це «чистий» розмір без урахування шкарпеток і хутряних устілок в разі покупки зимових чобітків. Тому краще взяти взуття на розмір більше. При покупці обов'язково враховуйте не лише довжину, а й ширину стопи.
2
Точний розмір обчисліть по табличних даних. Взуття 16 розміру відповідає довжина стопи від кінчика великого пальця до п'яти рівна 10 см, 17-10,5 см, 18-11 см і т. Д. Збільшення на розмір відбувається відповідно кожні 0,5 см. Якщо ліва стопа трохи відрізняється від правої , орієнтуйтеся на великі цифри.
3
Для підбору взуття важливо знати ще інформацію про підйом стопи. Зробіть відбиток мокрого сліду ноги дитини, для цього намочіть ніжку і прикладіть до листка паперу. За цими даними можна вчасно розпізнати плоскостопість і вжити заходів. Для зменшення плоскостопості підбирайте для дитини взуття з ортопедичними устілками, а також періодично показуйте його лікаря-ортопеда. При несвоєчасно розпочатому лікуванні ця патологія може привести до порушень розвитку хребта, неправильного розподілу навантаження на скелет і т. Д.
4
Можна зробити розрахунок розміру взуття по довжині стопи в такий спосіб. Виміряйте довжину стопи дитини від кінчика великого пальця до п'яти і розділіть отриману цифру навпіл. Наприклад, довжина стопи 17, половина становить 8,5. Округліть в більшу сторону до 9, і додайте до вихідних даних. Виходить 26, це і буде розміром взуття.
5
Врахуйте, що отримані дані відповідають російській системі розмірів взутті. Якщо ви замовляєте черевички або туфельки для вашого малюка де-небудь у Європі чи Сполучених Штатах, спочатку звірте з їх таблицею розмірів. Такі дані є в зарубіжних взуттєвих магазинах, як звичайних, так і працюючих через інтернет.
Зверніть увагу
Вимірюємо свою ногу правильно. Перед тим, як приступити безпосередньо до вимірювань - кілька корисних порад. Виміру найкраще проводити в кінці дня, коли розмір ноги збільшується через припливу крові. Олівцем обводьте ступню. Олівець повинен знаходитися в строго вертикальному стані, не втрачаючи контакту зі ступень. Виміряйте відстань між крайніми по довжині точками креслення. (Рис. 2). Округліть отримане значення до більшого.
Корисна порада
Як визначити розмір і повноту. Щоб оптимально підібрати модель взуття, необхідно знати два основних параметри: довжину стопи і повноту. Різниця між розмірами 5 мм. * При вимірі Ваших стоп обрисовується Ваші стопи ніг як устілку, тобто починайте описувати ноги з Рекомендуємо виміряти обидві ноги і за основу взяти найбільший результат.Карандашом обводьте ступню.Карандаш повинен знаходитися в строго вертикальному стані, не втрачаючи контакту зі ступней.Ізмерьте відстань між крайніми по довжині точками креслення. (рис. 2).