Як облаштувати довгу кімнату. жорсткі рушники після прання.

Довга і вузька кімната може бути надзвичайно незатишною. Однак якщо вибрати для неї правильну меблі, колір стін і текстиль, недоліки можна перетворити в достоїнства. Довга кімната відмінно ділиться на зони - і цією перевагою приміщення необхідно скористатися.
Інструкція
1
Змінити пропорції кімнати допоможе правильно підібраний колір стін. Окрасьте їх в світлий тон - бежевий, кремовий, фісташковий або світло-блакитний. Бажано, щоб вони не контрастували з меблями. Якщо вам вдасться підібрати меблі того ж кольору, що і стіни, їх межі як би розчиняться, надаючи кімнаті відсутній обсяг. Стик із стелею оформите декоративними молдінгами, пофарбованими в тон стін.
2
Зверніть увагу на вікно. Довгий, спадаючий на підлогу тюль без малюнка злегка вкоротить приміщення, надаючи йому камерність і затишок. Щільні штори доповніть декоративними подхватами. Спробуйте задрапірувати портьєри недбалими складками. Карнизи кріпите під саму стелю - це візуально зробить його більш високим.
3
Відступіть від традиційного дизайну, який передбачає розміщення меблів уздовж стін. Експериментуйте, створюючи вигородки. Наприклад, відокремте далеку частину кімнату наскрізним стелажем - в утворилася зоні можна обладнати міні-спальню або кабінет.
4
розгородити простір, поставивши в центрі невеликий двомісний диван, кавовий столик і крісло. Довжина приміщення зменшиться, при цьому воно стане більш затишним. Не забудьте залишити зручний прохід з одного боку - меблі не повинна перешкоджати переміщенню по кімнаті.
5
Корпусні меблі повинні мати різну висоту, інакше кімната, заставлена шафами, стане схожа на вагон. Комбінуйте комоди, стелажі і шафи. Вільний простір заповніть декоративними елементами - постерами, фотографіями в рамках, картинами або панно. Не допускайте різнобою - художнє оформлення кімнати має бути витримано в єдиному стилі.
6
Відмовтеся від люстри в центрі кімнати. Замість неї організуйте освітлення в різних точках приміщення. Повісьте низьку лампу над зоною відпочинку, доповніть шафи і стелажі системою внутрішнього підсвічування - це розширить простір і зробить лінію корпусних меблів менш монотонною.
7
Доповніть інтер'єр яскравими великими предметами, концентрує на собі увагу. Підлогова ваза, торшер незвичайної форми, вузька висока скульптура повідомлять кімнаті оригінальність і зроблять її більш живою та індивідуальної. Виключіть дрібні невиразні дрібнички - вони пробачать інтер'єр і губляться на тлі однотонних світлих стін.