Як розігнати ноутбук Hp.

Принцип розгону ноутбука мало чим відрізняється від аналогічного процесу для стаціонарного комп'ютера. Єдина заковика в тому, що рідко можна зустріти мобільний ПК, BIOS якого підтримує стандартні параметри збільшення продуктивності.
Інструкція
1
Для початку з'ясуйте наявність заданих розробниками параметрів розгону. Увімкніть ноутбук і відкрийте меню BIOS. У випадку з пристроєм фірми HP спочатку натисніть F2, а потім виберіть потрібний пункт. Перейдіть у вкладку Advanced і відкрийте меню CPU Settings. Знайдіть поле Overclocking Mode.
2
Вивчіть доступні варіанти розгону. Виберіть потрібний показник (5, 7 або 10 відсотків). Збережіть налаштування і перезавантажте мобільний комп'ютер. Пам'ятайте про те, що збільшення продуктивності пристроїв приведе до підвищення енергоспоживання.
3
Тепер приступите до розгону відеоадаптера вашого мобільного комп'ютера. Якщо у вашому ноутбуці використовується інтегрований відеочіп, то великого приросту продуктивності очікувати не слід. Встановіть програму Riva Tuner і запустіть її.
4
Відкрийте меню «Системні налаштування". Активуйте використання драйверів для настройки 3D-додатків. Змініть положення повзунків в полях «Частота пам'яті» і «Частота ядра». Натисніть кнопку «Застосувати».
5
Переконайтеся, що відеокарта працює без збоїв. Тепер поставте прапорець «Запускати настройки з Window». Натисніть кнопку «Зберегти» і закрийте програму Riva Tuner.
6
Приступите до збільшення продуктивності модулів оперативної пам'яті. Для зміни параметрів ОЗУ під час роботи в середовищі системи Windows використовуйте програму MemSet. Встановіть та запустіть зазначену утиліту.
7
Зменшіть на одиницю значення одне з показників затримок. Запустіть програму Everest і виконайте тест стабільності модулів пам'яті. Використовуючи даний цикл, добийтеся максимальної продуктивності плат пам'яті.
8
Не забудьте про те, що в ноутбуках існує режим харчування. Обов'язково виберіть пункт «Максимальна продуктивність». Переконайтеся в тому, що всі пристрої отримують необхідне живлення.
9
Відкрийте пункти, що визначають максимальне і мінімальне стан процесора. Введіть в обидва поля значення 100%.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GdjhGRH3BIw