Як монтувати диск з грою в образ.

Для копіювання багатьох файлів з DVD-носіїв можна просто зберегти їх на жорсткому диску комп'ютера. На жаль, даний метод іноді сильно обмежує можливості подальшого використання збереженої інформації.
Вам знадобиться
  • - Daemon Tools Lite.
Інструкція
1
Деякі ігри та програми під час запуску вимагають наявності в приводі певного диска. Подібний метод захисту достатньо легко обходиться створенням образу диска. Встановіть програму Daemon Tools Lite. Ця безкоштовна утиліта, тому її можна вільно завантажити з офіційного сайту розробників.
2
Після інсталяції програми перезавантажте комп'ютер. Запустіть Daemon Tools і вставте в DVD-привід потрібний диск. Клацніть правою кнопкою миші по іконці DT в системному треї.
3
Виберіть пункт «Створення образу». Дочекайтеся запуску нового меню. В полі «Привід» виберіть DVD-Rom, в якому знаходиться потрібний диск.
4
Вкажіть швидкість читання даних з диска. Щоб уникнути виникнення помилок під час створення образу використовуйте мінімальну швидкість зчитування інформації.
5
Знайдіть поле «Результуючий файл» та натисніть кнопку «Огляд». Виберіть папку на жорсткому диску, в яку буде збережений отриманий файл. Введіть назву майбутнього образу.
6
Зніміть прапорець з пункту «Сжимать дані». Якщо ви хочете бути впевнені в тому, що процес створення образу пройшов ідеально, активуйте функцію «Видалити образ при помилку». Варто відзначити, що даний параметр краще пропустити в тому випадку, якщо DVD-диск має подряпини.
7
Для запобігання небажаного використання образу поставте прапорець поруч із пунктом «Пароль для шифрування» і двічі введіть потрібну комбінацію. Натисніть кнопку «Старт» і дочекайтеся завершення процесу створення образу диска.
8
Після завершення роботи утиліти витягніть DVD-диск з приводу. Клацніть правою кнопкою миші по іконці Daemon Tools і виберіть пункт «Монтування образу». Вкажіть шлях до нещодавно створеного файлу.
9
Якщо ви хочете одночасно працювати з декількома образами, встановіть програму Daemon Tools Pro або Alcohol 120%.