Як скопіювати вікно програми.

В деяких випадках буває дуже необхідно скопіювати робоче вікно програми. Отримане зображення можна відправити, наприклад, в службу підтримки, зберегти, щоб розібратися з виниклою проблемою пізніше самостійно.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - клавіатура
Інструкція
1
Зазвичай програми поставляються з вбудованою довідковою системою, яка буває корисною при виникненні труднощів. Обслуговування спеціалізованих програм, наприклад для бухгалтерії, податкової, обліку населення вимагає спеціальних знань, а при виникненні неполадок фахівці звертаються до системних адміністраторів.
2
Персоналу, який обслуговує вашу систему, можна відправити лист електронною поштою, докладно описавши виниклу проблему. Для переконливості скопіюйте з екрану вікно програми.
3
Для цього на клавіатурі існує кнопка Print Screen. Якщо її натиснути, вміст екрану скопіюється в буфер обміну. Зовні нічого не поміняється, але то вікно відкритої програми буде збережено в буфері обміну.
4
Якщо ви працювали з декількома вікнами, а скопіювати необхідно тільки активне, перед натисканням Print Screen натисніть ще одну клавішу - Alt, ви збережете тільки активне вікно.
5
Для того щоб скопійоване зображення матеріалізувалося, необхідний графічний редактор. Для цієї мети не обов'язкові додатки типу Photoshop або Coreldraft, скористайтеся стандартною програмою Paint. Скріншот можна вставити навіть в Microsoft Word.
6
Виберіть меню «Пуск», далі «Усі програми», потім «Стандартні» і Paint. В меню програми знайдіть пункт «Правка», відкрийте його і натисніть "Вставити". Скопійований знімок з екрану з'явиться у вікні програми.
7
Зображення можна редагувати. Інструменти «виділити» і «обрізка» дозволяють змінити розмір малюнка. Інструмент «кисть» або «олівець» обвести найбільш важливу область зображення. Підготовлене зображення можна зберегти у форматі JPEG.
8
Натисніть пункт «Файл», перейдіть на рядок «Зберегти як». У вікні, виберіть потрібний формат файлу, вкажіть шлях збереження або залиште за замовчуванням. Отриманий графічний файл додайте в підготовлене для системного адміністратора лист.
9
Якщо достатньо точної копії з екрану, вставте скріншот в програму Paint і збережіть без змін.
Корисна порада
Для створення скрішота скористайтеся спеціальними програмами: Floomby, Magic Screenshot, Jing, PrtScr. Всі програми мають свої недоліки і переваги.