Як встановити флеш-години на телефон. Як встановити годинник на мобільний.

Флеш-годинами називається заставка у форматі SWF, що дозволяє змінити зовнішній вигляд головного екрана мобільного телефону. Для зручності користування вона має область, на якій розташовані стилізовані годинник .
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш телефон підтримує стандарт SWF. Для цього скачайте з інтернету будь-який файл цього формату, помістіть його в ту чи іншу папку карти пам'яті, після чого спробуйте відкрити диспетчером файлів апарату.
2
Деякі телефони не оснащені програмою Adobe Flash Player спочатку, але допускають її установку. Такі, зокрема, багато смартфони з операційними системами Symbian і Android. В цьому випадку перейдіть на наступну сторінку: http://get.adobe.com/ru/flashplayer/Для відвідин сторінки використовуйте вбудований браузер телефону, і сервер сам визначить його модель. При спроби перейти за цією адресою з комп'ютера буде автоматично запропоновано завантажити настільну версію Flash Player. Скачайте звідти версію програвача, підходящу для вашого смартфона, встановіть її (спосіб установки залежить від моделі апарата і його ОС), після чого перевірте працездатність програми за допомогою будь-якого SWF-файлу.
3
Домігшись програвання на телефоні SWF-файлів, перейдіть на наступний сайт: http://www.flash2nd.com/Виберіте вподобані вам Flash-годинники, після чого скачайте ZIP-архів з ними. Всередині архіву ви виявите два файли: один формату TXT, інший - SWF. Другий з них помістіть в ту чи іншу папку на карті пам'яті телефону, після чого відкрийте диспетчером файлів апарату. На екрані з'являться годинник.
4
Натисніть ліву екранну клавішу телефону і спробуйте знайти в меню пункт «Використовувати як заставку» або аналогічний. Якщо він є, помістіть Flash-годинники на головний екран свого смартфона. Тоді його не доведеться після кожної перезавантаження апарату запускати заново.
5
Якоїсь додаткової настройки віртуальні годинник не зажадають - заставка бере дані часу з вбудованих годин телефону. Можливо, однак, некоректне відображення часового поясу. Виправити це неможливо - відповідного налаштування в програвачі Flash Lite немає. Можна тільки встановити системний годинник телефону на необхідну кількість годин вперед або назад з таким розрахунком, щоб час на заставці відображалося правильно.