Як проставити номери сторінок.

Робота з колонтитулами - найбільш часто використовувана додаткова опція форматування в текстовому документі. Це області верхнього і нижнього полів сторінки , де розташовується інформація про документ: назва, тема, автор, дата, номер сторінки . Детальніше про додавання останнього.
Інструкція
1
У верхній панелі знайдіть вкладку «Вставка», потім групу «Колонтитули». Клацніть по команді «Верхній колонтитул» або «Нижній колонтитул» і виберіть його дизайн. Для додавання тексту натисніть команду «Змінити колонтитул».
2
Додавши текст в колонтитул, переходите до редагування номера сторінки . Натисніть групу «Номер сторінки » і виберіть його положення (вгорі, внизу).
3
Натисніть команду «Формат номерів сторінок». В меню виберіть, якими символами (латинськими або арабськими цифрами, другий системою) буде відображатися номер сторінки . При включенні опції «Включити номер глави» можете вибрати спосіб оформлення назви глави.
4
Якщо ви хочете почати не з першої сторінки документа, а, приміром, з третьої (перша часто служить титульної), в нижній графі поставте галочку поруч з опцією «почати з ...» і в поле введіть номер сторінки документа, яка стане першою.
5
Для збереження налаштувань натисніть "OK".