Як з'єднати дві фотографії в Paint. Як помістити 3 фотографії в одну пайнт немає.

Редактор растрової графіки Paint спочатку створювався як навчальний проект декількох американських студентів старших курсів. Сьогодні двоє з них працюють в корпорації Microsoft, а додаток Paint поширюється разом з кожним дистрибутивом операційної системи Windows. Можливості цього засобу цілком достатні для вирішення багатьох стандартних задач обробки графіки, включаючи об'єднання двох вихідних фотографій в одну.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з операційною системою Windows.
Інструкція
1
Запустіть Paint і завантажте в нього основне фото. Ці операції можна поєднати, якщо клікнути мініатюру фотографії в «Провіднику» або на робочому столі правою кнопкою миші, перейти в контекстному меню в розділ «Відкрити за допомогою» і вибрати рядок Paint. Якщо ж ви вже завантажили графічний редактор через меню «Пуск», то для виклику діалогу відкриття в ньому потрібного файлу зручно використовувати поєднання клавіш Ctrl + O. Основний вважайте ту фотографію, яка повинна бути справа або зверху на фінальному зображенні.
2
Додайте додатковий простір на основний фотографії, щоб розмістити на ньому друге фото. Зробити це найпростіше переміщенням вузлових точок - вони поміщені на правій і нижній межах зображення, а також в його правому нижньому куті. Пересувати їх можна, затискаючи лівою кнопкою миші. Збільште ширину або висоту (дивлячись куди хочете помістити друге фото) з запасом. Після закінчення процедури зайвий простір можна буде прибрати цим же способом.
3
Завантажте другу фотографію. Для цього розкрийте випадає "Вставити» на вкладці «Головна» в меню Paint і виберіть команду «Вставити з». У діалозі знайдіть і виділіть потрібний файл, а потім натисніть кнопку "Відкрити". Paint помістить друге фото поверх першого і включить режим його редагування.
4
Перемістіть другу фотографію в потрібне місце і встановіть для нього правильні розміри. Рухати виділене пунктирною рамкою зображення можна, перетягуючи його лівою кнопкою миші, а змінювати розміри неважко за допомогою вузлових точок - їх у цьому випадку буде вісім, по чотири в кожному кутку і в середині кожного боку.
5
Вимкніть режим редагування другій фотографії, клікнувши мишкою поза виділеної області, і остаточно подгоните розміри об'єднаного зображення. Після цього збережіть результат роботи в файл - діалог збереження можна викликати, розкривши меню додатка клацанням по синій кнопці і вибравши пункт "Зберегти як".
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zDZ8yffWE8I
Для обробки зображень можна використовувати найрізноманітніші докладання. Щоб здійснити найпростіші операції абсолютно не обов'язково встановлювати дорогі програми. Найчастіше можна обійтися безкоштовними утилітами.
Вам знадобиться
  • Paint.
Інструкція
1
В операційній системі Windows існує спеціальний додаток обробки зображень. Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в категорію «Усі програми». Відкрийте вміст каталогу «Стандартні» і запустіть програму Paint.
2
Виберіть вкладку «Файл» і перейдіть до пункту «Відкрити». Через деякий час буде запущено меню провідника. Перейдіть в каталог, в якому розташовані потрібні файли зображень. Виберіть перший файл і натисніть кнопку «Відкрити».
3
Змініть масштаб відображення картинки. Для цього змініть положення повзунка в правому нижньому куті робочого вікна. Подивіться характеристики зображення. Особливу увагу приділіть вирішенню картинки.
4
Відкрийте другу копію програми Paint і виконайте операції, описані в попередніх кроках. Тепер вам необхідно вирівняти висоту або ширину зображень. Якщо ви будете склеювати картинки в горизонтальному порядку, вирівняйте висоту.
5
Оберіть більшу зображення і натисніть кнопку «Змінити розмір». Активуйте режим обробки «Пікселі». Змініть значення дозволу в поле «По вертикалі». Якщо ви не хочете викривити зображення, не знімайте галочку з пункту «Зберігати пропорції».
6
Після вибору потрібного дозволу натисніть кнопку Ok. Тепер подумайте і визначте, яке зображення буде розташовуватися з правого боку. Відкрийте вікно редактора з цією картинкою. Натисніть кнопку «Виділити» і вкажіть параметр «Виділити все». Клікніть правою кнопкою миші по зображенню і натисніть "Копіювати".
7
Перейдіть до другого вікна програми Paint. Розтягніть робочу область в праву сторону. Врахуйте, що на нинішньому білому фоні повинно вільно розміститися скопійоване зображення.
8
Тепер клікніть правою кнопкою миші в робочій області та виберіть пункт «Вставити». Зображення автоматично перекриє першу картинку. Клікніть лівою кнопкою миші по зображенню і потримайте. Змістите картинку вправо таким чином, щоб між двома кадрами не було зазору.
9
Після цього звузьте кордону робітничо області, виключивши залишки білого тла. Натисніть клавіші Ctrl і S. Збережіть отриманий файл.