Як пофарбувати волосся в білий колір.

Жінка - істота досить непередбачуване. Часом кожній представниці жіночої статі хочеться зробити переворот в звичному світі. Кращий спосіб - це поміняти колір волосся. Пофарбувати їх в білий колір ви можете в домашніх умови, не звертаючись при цьому до фахівців.
Вам знадобиться
  • Фарба для волосся, гребінець, затиски, оцет, лимонна кислота, бальзам для волосся
Інструкція
1
Купіть фарбу в магазині. Розведіть фарбу в неметалевої ємності, чітко дотримуючись інструкції. Потім розчешіть волосся , змочіть їх і розділіть на 4 рівні частини. Кожну частину закріпіть затискачем. Обов'язково надіньте рукавички, щоб не забруднити руки.
2
Приступайте до фарбування волосся. Спочатку нанесіть фарбу на проділ від чола до потилиці, так як це місце найбільше помітно. Потім поступово відділяючи кожне пасмо прокрасьте її. Після всього підніміть волосся вгору для того, щоб повітря пройшов крізь них. Потім розчешіть волосся , щоб рівномірно розподілити фарбу. Далі змийте фарбу, додаючи у воду оцет і лимонну кислоту.
3
Будь-яка фарбування - це стрес для волосся. Після фарбування кращого за все ретельно доглядати за волоссям. Щотижня робіть живильні маски, щоб зберегти структуру і колір волосся. Мийте волосся , використовуючи бальзам, який дозволить зробити ваші волосся м'якими і живими.
Корисна порада
Ретельно виконуйте всі пункти інструкції.