Як робити фокуси з запальничкою. фокус із запальничкою.

Запальничка для міської людини служить більше іміджевої річчю. Вона так і проситься, щоб її покрутили в руках, поклацати, покидали з долоні на долоню. Далі - більше: хочеться нею жонглювати, а в польоті встигнути клацнути і т.п. Утворилося своєрідне хобі - зіппо-трюки. Наприклад, хтось самим незвичайним способом зуміє чиркнути запальничкою , зробить поджиг двома руками, відокремить полум'я від запальнички ... всього і не перерахуєш.
Вам знадобиться
  • - бензинова запальничка Zippo;
  • - газові запальнички CRIKETж
  • - свічка.
Інструкція
1
Щоб навчитися виконувати навіть найпростіші трюки із запальничкою освойте наступні руху: швидко відкривати кришку з боку петель, чиркати по коліщаті будь-яким пальцем правої і лівої руки.
2
Фокус із запальничкою Zippo. В щілину близько фіксатора просуньте частина гніту (зовсім трохи, інакше згорить). Змочіть його злегка бензином. Запаліть полум'я на запальничці. Одночасно повинен з'явитися вогонь і на гніт (вогонь на гніт не видно з боку глядача). Закрийте кришку на запальничці, вона потухне, гніт продовжує горіти. Відкрийте запальничку і зробіть різкий помах рукою, полум'я з гнота перекинеться назад на запальничку. Всі рухи робіть дуже швидко. Ефект: полум'я спалахує від помаху вашої руки.
3
Фокус із запальничкою CRIKET. До металевій основі запальнички припаяйте мідну трубочку. На неї надіньте пластиковий шланг. Інший кінець шланга надіньте на випускний клапан в іншої запальнички, яка приклеєна до CRIKET навпаки (догори ногами). Щоб полум'я під час фокуса було великим, витягніть з запальнички довгу білу трубочку (по ній надходить газ). Запальничку знову зберіть і наповніть газом. Встаньте зліва від глядача.
4
Візьміть запальничку в ліву руку. Направте мідну трубочку від глядача і від себе. Попросіть глядача на полум'я дмухнути. Коли він виконає ваше вказівку, мізинцем плавно натисніть на клапан у перевернутої запальнички. Натисніть плавно, якщо натиснути різко, то струмінь газу зіб'є полум'я, не давши йому спалахнути. Ефект: полум'я перекинулося на іншу частину запальнички. Для проведення цього трюку знадобиться трохи грошей і 1 годину вільного часу.
5
У ліву руку візьміть палаючу свічку. У правій руці сховайте запальничку. Правою рукою (тильна сторона долоні дивиться на глядача) ви закриваєте полум'я свічки. У цей момент нижньою частиною запальнички ви гасіть полум'я і одночасно запалюєте її полум'я. Повільно праву руку відводите в сторону, через кисті видніється вогник. Ефект від фокусу: вогонь свічки змогли перенести своєю рукою.
6
Для фокуса знадобитися запальничка з наклейкою з одного боку. Правою рукою тримайте її малюнком верх. Лівою рукою на 1 секунду закрийте запальничку. Ефект: коли приберете руку з запальнички, малюнок на ній зникає. Фокусник починає глядачам показувати предмет як би з усіх боків - малюнка ніде немає. Секрет: вміння швидко перевертати запальничку трьома пальцями, показуючи глядачам тільки сторону без малюнка.
Корисна порада
Будь обережні! Ігри навіть з маленьким вогнем бувають небезпечні.